رفتن به بالا
  • شنبه - 14 بهمن 1402 - 12:46
  • کد خبر : ۲۱۲۶۱
  • چاپ خبر : پیام تسلیت مدیر شبکه رادیوی تهران برای درگذشت جمشید جم

پیام تسلیت مدیر شبکه رادیوی تهران برای درگذشت جمشید جم

مدیر شبکه رادیویی تهران در پیامی درگذشت چهره ماندگار هنر انقلاب «مرحوم جمشید جم» را تسلیت گفت. به گزارش خبر آوا و به نقل از روابط عمومی رسانه ملی، مراسم خاکسپاری مرحوم جمشید جم از هنرمندان پیشکسوت موسیقی انقلاب و خواننده قطعه ماندگار «یار دبستانی من» صبح جمعه ۱۳ بهمن در قطعه هنرمندان بهشت زهرا […]

مدیر شبکه رادیویی تهران در پیامی درگذشت چهره ماندگار هنر انقلاب «مرحوم جمشید جم» را تسلیت گفت.

به گزارش خبر آوا و به نقل از روابط عمومی رسانه ملی، مراسم خاکسپاری مرحوم جمشید جم از هنرمندان پیشکسوت موسیقی انقلاب و خواننده قطعه ماندگار «یار دبستانی من» صبح جمعه ۱۳ بهمن در قطعه هنرمندان بهشت زهرا (س) تهران برگزار شد.

در این مراسم اعلام شد که مراسم ترحیم این هنرمند فقید، یکشنبه ۱۵ بهمن، ساعت ۱۵ تا ۱۷:۳۰ در مسجد امام خمینی (ره) واقع در شهرک اکباتان تهران برگزار می‌شود.

مدیر شبکه رادیویی تهران در پیامی درگذشت چهره ماندگار هنر انقلاب «مرحوم جمشید جم» را تسلیت گفت.

در پیام حمیدرضا صحراگرد آمده است:

هنرمند خوشنام و متعهد رادیو، مرحوم جمشید جم، با بیش از چهار دهه فعالیت هنری صادقانه در رسانه، همواره در جهت اعتلای هنر انقلاب اسلامی‌ گام برداشت و در این مسیر خالق آثار و تولیدات ماندگاری شد.

اینجانب فقدان تاثر انگیز این هنرمند فرهیخته و صاحب صدای خوش طنین در سرود حماسی «یار دبستانی من » را خدمت اهالی رادیو و رسانه، جامعه هنری کشور و خانواده محترم ایشان تسلیت می گویم.

روحش شاد و یادش گرامی

حمیدرضا صحراگرد
مدیر شبکه رادیویی تهران

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه