رفتن به بالا
  • پنجشنبه - 12 بهمن 1402 - 11:50
  • کد خبر : ۲۱۲۰۴
  • چاپ خبر : پوستر سی و نهمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر منتشر شد

پوستر سی و نهمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر منتشر شد

پوستر و موشن‌پوستر سی و نهمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر با طراحی استدیو «هیبو» در آستانه این رویداد هنری منتشر شد. به گزارش خبرآوا و به نقل از روابط عمومی جشنواره موسیقی فجر، زهرا ابراهیم‌زاده (طراح گرافیک)، محمدحسین مجیدپور (مدیر هنری)، کیامهر محسن پور(طراح موشن) اعضای گروه هنری و دستندرکاران پوستر جشنواره سی و […]

پوستر و موشن‌پوستر سی و نهمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر با طراحی استدیو «هیبو» در آستانه این رویداد هنری منتشر شد.

به گزارش خبرآوا و به نقل از روابط عمومی جشنواره موسیقی فجر، زهرا ابراهیم‌زاده (طراح گرافیک)، محمدحسین مجیدپور (مدیر هنری)، کیامهر محسن پور(طراح موشن) اعضای گروه هنری و دستندرکاران پوستر جشنواره سی و نهم فجر هستند.

همچنین موسیقی استفاده‌شده در موشن‌گرافی جشنواره، بخشی از  چهارمضراب بیات ترک،  آلبوم هزارآوا اثر مریم تژده، ناشر:مؤسسه ماهور است.

سی‌ و نهمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر به همت دفتر موسیقی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، توسط انجمن موسیقی ایران با همکاری بنیاد رودکی به دبیری رضا مهدوی از ۲۳ تا ۲۸ بهمن امسال در بخش‌های رقابتی (جایزه باربد) و غیررقابتی همزمان در تهران و استان‌های دیگر برگزار و جایزه ترانه،‌ جایزه موسیقی و رسانه، بخش سرود و نشست‌های پژوهشی برنامه‌های دیگر این دوره از جشنواره خواهد بود.

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه