رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 20 دی 1402 - 09:41
  • کد خبر : ۲۰۷۳۷
  • چاپ خبر : نیما رییسی تیتراژ «کودک شو» را می‌خواند

نیما رییسی تیتراژ «کودک شو» را می‌خواند

نیما رییسی بازیگر و خواننده قرار است تیتراژ فصل جدید مسابقه «کودک شو» را بخواند. به نقل از روابط‌عمومی برنامه، مسابقه «کودک شو» با اجرای ملیکا شریفی‌نیا این روزها در تدارک مراحل نهایی ساخت دکور است تا به زودی به ضبط و تصویربرداری برسد. نیما رئیسی قرار است تیتراژ فصل جدید این مسابقه را بخواند […]

نیما رییسی بازیگر و خواننده قرار است تیتراژ فصل جدید مسابقه «کودک شو» را بخواند.

به نقل از روابط‌عمومی برنامه، مسابقه «کودک شو» با اجرای ملیکا شریفی‌نیا این روزها در تدارک مراحل نهایی ساخت دکور است تا به زودی به ضبط و تصویربرداری برسد.

نیما رئیسی قرار است تیتراژ فصل جدید این مسابقه را بخواند که سینا ذکایی آهنگسازی آن را بر عهده دارد و به زودی در استودیو ضبط خواهد شد.

نیما رئیسی بازیگر تئاتر، تلویزیون و سینما است که این سال‌ها در عرصه خوانندگی نیز فعالیت داشته و قطعات مختلفی با صدای وی منتشر شده است. رئیسی این روزها در استودیویی در حال تمرین قطعه تیتراژ «کودک شو» است.

سینا ذکایی آهنگساز و رهبر ارکستر، طی سال‌های اخیر همکاری‌های متعددی با نوازندگان و چهره‌های مطرح موسیقی کشورمان داشته است. این هنرمند تاکنون مجموعه کنسرت‌ها و برنامه‌های ترکیبی متعددی را با ارکستر سازهای بادی تهران در قالب‌های مختلفی تجربه کرده است.

فصل جدید مسابقه «کودک شو» به تهیه‌کنندگی حسین ربانی غریبی و کارگردانی رضا مهرانفر این روزها در مرحله ساخت دکور قرار دارد.

این مسابقه با طراحی بازی‌های جدید و متنوع به زودی از شبکه نسیم روی آنتن می‌رود.

منبع: مهر

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه