رفتن به بالا
  • سه شنبه - 5 دی 1402 - 10:28
  • کد خبر : ۲۰۱۷۸
  • چاپ خبر : فراخوان هشتمین دوره جشنواره ملی فانوس منتشر شد

فراخوان هشتمین دوره جشنواره ملی فانوس منتشر شد

هشتمین دوره جشنواره ملی فانوس در استان تهران از سوی موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس فراخوان داد و علاقه‌مندان تا اول خرداد ماه سال ۱۴۰۳ برای ارسال آثار به جشنواره ملی فانوس مهلت دارند. هشتمین دوره جشنواره ملی فانوس در استان تهران از سوی موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در بخش‌های […]

هشتمین دوره جشنواره ملی فانوس در استان تهران از سوی موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس فراخوان داد و علاقه‌مندان تا اول خرداد ماه سال ۱۴۰۳ برای ارسال آثار به جشنواره ملی فانوس مهلت دارند.

هشتمین دوره جشنواره ملی فانوس در استان تهران از سوی موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در بخش‌های هنرهای نمایشی، هنرهای تجسمی، فیلم و سریال، موسیقی و سرود، تولیدات رادیویی و بخش ویژه دانش‌آموزی برگزار می‌شود.

این دوره از جشنواره ملی فانوس، در بخش هنرهای نمایشی در رشته‌های تئاتر صحنه‌ای و خیابانی و نمایش‌نامه و در بخش فیلم در رشته های فیلم‌های داستانی کوتاه و مستند کوتاه، انیمیشن، نماهنگ، در بخش موسیقی و سرود در رشته های موسیقی با کلام و بی‌کلام، سرود و در بخش رادیو در رشته های نمایش رادیویی و پادکست برگزار می شود.

علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود دربخش تئاتر صحنه‌ای، سرود، نقاشی و فیلم کوتاه 180 ثانیه‌ای را از رشته‌های در نظر گرفته شده برای رقابت در بخش ویژه دانش‌آموزی به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

موضوع تمامی آثار باید مرتبط با حوزه دفاع مقدس و مقاومت از قبیل نقش بنیانگذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) در دفاع مقدس، نقش مردم در دفاع مقدس، نقش بسیج در دفاع مقدس، شهیدان، جانبازان، ایثارگران و رزمندگان و خانواده‌های معظم این عزیزان در دوران دفاع مقدس و مدافعان حرم و وطن و مجاهدان و مقاومت اسلامی باشد.

مرحله ملی جشنواره در تابستان 1403 به میزبانی شهرکرد برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان می‌توانند جهت شرکت در این جشنواره آثار خود را در پیام رسان های ایتا و بله به شماره  09356266472ارسال کنند.

همچنین علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره 88657026 داخلی 856 تماس بگیرند و یا به دبیر خانه جشنواره به آدرس: تهران میدان ونک بزرگراه حقانی خیابان سرو موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس ساختمان شهدا معاونت فرهنگی هنری مراجعه کنند.

منبع: قدس

اخبار مرتبط:

فراخوان هجدهمین جشنواره شعر فجر منتشر شد

ترانه والاترین قالب شعر است

محمد معتمدی: ابتذال شعر و موسیقی، فرهنگ جامعه را متزلزل خواهد کرد

جزییات رویداد ملی شعر و موسیقی «ایران سرا» اعلام شد

تاریخ شعر فارسی و شاعران پیش از رودکی

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه