رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۳ دی ۱۴۰۲ - ۱۴:۳۵
  • کد خبر : ۲۰۱۱۶
  • چاپ خبر : کنسرت گروه همراز در فرهنگسرای نیاوران برگزار می شود

کنسرت گروه همراز در فرهنگسرای نیاوران برگزار می شود

گروه موسیقی «همراز» کنسرتی را با عنوان «مهر وطن» در فرهنگسرای نیاوران برگزار می‌کند. به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای نیاوران، کنسرت گروه موسیقی «همراز» به سرپرستی رضا قدسی روز جمعه – هشتم دی ماه ساعت ۲۰ در سالن خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران برگزار می‌شود. در این کنسرت که «مهر وطن» نام دارد، قطعاتی در […]

گروه موسیقی «همراز» کنسرتی را با عنوان «مهر وطن» در فرهنگسرای نیاوران برگزار می‌کند.

به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای نیاوران، کنسرت گروه موسیقی «همراز» به سرپرستی رضا قدسی روز جمعه – هشتم دی ماه ساعت ۲۰ در سالن خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران برگزار می‌شود.

در این کنسرت که «مهر وطن» نام دارد، قطعاتی در دو بخش فارسی و لری اجرا می‌شود.

رضا قدسی به عنوان سرپرست گروه، تنظیم کننده قطعات و نوازنده کمانچه، علی جباری‌ پور (خواننده)، فرامرز سپهری‌ نیا (نی)، سیدعلی میرشاه‌ ولد (سنتور)، سید شبیر میرسنجری و خسرو رساپور (تار)، حجت‌اله عبدلی (عود)، منصور مرادی‌ زاده (تنبک)، پژمان پرنیا (دف، دایره، بندیر و کاخن) اعضای گروه همراز را در این کنسرت تشکیل می‌دهند.

گروه «همراز» با هدف حفظ و ترویج موسیقی اصیل ایرانی از سال ۱۳۸۲ آغاز به فعالیت کرده و تاکنون به اجرای برنامه‌های متعددی در قالب جشنواره و کنسرت و ضبط آلبوم در داخل و خارج از کشور پرداخته است.

ضبط و انتشار کلیپ ملی – میهنی «ایران سرفراز»، «کلیپ نوروزی» به مناسبت تبریک نوروز باستانی ۱۴۰۱، اجرای زنده در برنامه شب نشینی شبکه جهانی جام‌جم، شرکت در همایش آنلاین گروه نوازی با شعار «آوای سلامت» در گرامیداشت مقام مدافعان سلامت، ضبط نخستین آلبوم موسیقی گروه همراز به نام «همراز» به خوانندگی محمدهاشم احمدوند، اجرای دو شب کنسرت در بزرگترین مجموعه فرهنگی هنری آنکارا، اجرا و پخش زنده برنامه در کانال D ترکیه، اجرای برنامه در استودیوی کانال ۱۴ شهر استانبول ترکیه (کانال شیعیان) از فعالیت‌های این گروه است.

منبع: ایرنا

اخبار مرتبط:

«اجرای هفت گروه موسیقی» در فرهنگسرای ارسباران

گروه موسیقی «معروفی» در فرهنگسرای ارسباران اجرا می کند

جزییات اولین اجرای «گروه کُر» فرهنگسرای بهمن اعلام شد

کنسرت موسیقی فیوژن شهپر در فرهنگسرای نیاوران اجرا می‌شود

ساز و آواز بانوان لر در فرهنگسرای نیاوران کوک شد

کنسرت مهدی مدرس در فرهنگسرای بهمن برگزار می شود

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه