رفتن به بالا
  • شنبه - 2 دی 1402 - 21:32
  • کد خبر : ۲۰۰۳۴
  • چاپ خبر : «ناصر زینلی» در بیمارستان بستری شد

«ناصر زینلی» در بیمارستان بستری شد

ناصر زینلی ـ خواننده پاپ ـ به دلیل کاهش اکسیژن خون در بیمارستان بستری شد. اشکان اروجیان، تهیه‌کننده ناصر زینلی درباره علت بستری شدن این خواننده پاپ در بیمارستان گفت: آقای زینلی روز گذشته (یکم دی‌ماه) به همراه چند نفر از اعضای گروه برای انگشت‌نگاری ویزای کنسرت کانادا که در اواخر بهمن‌ماه برگزار می‌شود به […]

ناصر زینلی ـ خواننده پاپ ـ به دلیل کاهش اکسیژن خون در بیمارستان بستری شد.

اشکان اروجیان، تهیه‌کننده ناصر زینلی درباره علت بستری شدن این خواننده پاپ در بیمارستان گفت: آقای زینلی روز گذشته (یکم دی‌ماه) به همراه چند نفر از اعضای گروه برای انگشت‌نگاری ویزای کنسرت کانادا که در اواخر بهمن‌ماه برگزار می‌شود به آنکارا رفته بود. در همانجا وضع جسمی او رو به وخامت می‌رود و شب که به تهران می‌رسد، مشکل تنگی نفس و تب ۴۱ درجه داشته است که تا صبح بهتر نمی‌شود. صبح به بیمارستان منتقل می‌شود و تا همین چند ساعت پیش در تلاش بودند که تب او را پایین بیاورند. بعد از چند آزمایش متوجه شدند که اکسیژن خونش پایین آمده و بدنش عفونت کرده است.

او ادامه داد: آقای زینلی قرار بود که دوشنبه چهارم دی‌ماه در کنسرت هال مریم کیش روی صحنه برود که به علت شرایط جسمانیش این کنسرت را لغو کردیم. دکتر گفته است که باید سه تا پنج روز بستری شود که احتمالا اجرای بعدی نیز در روز پنجشنبه هفتم بهمن در سالن همایش خلیج فارس شهریار لغو شود.

منبع: ایسنا

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه