رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۱ آذر ۱۴۰۲ - ۱۵:۰۳
  • کد خبر : ۱۹۱۵۹
  • چاپ خبر : شانزدهمین شب موسیقی ارسباران و اجرای ارکستر ورشینا

شانزدهمین شب موسیقی ارسباران و اجرای ارکستر ورشینا

ارکستر مجلسی «ورشینا» به رهبری ارکستر محمود میرزایی در شانزدهمین شب موسیقی ارسباران به اجرای موسیقی می‌پردازد. به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای ارسباران، ارکستر مجلسی «ورشینا» به رهبری محمود میرزایی در شانزدهمین شب موسیقی ارسباران، پنجشنبه ۲ آذر ماه ساعت ۲۰ به اجرای موسیقی خواهد پرداخت. در این کنسرت که به اجرای موسیقی فیلم‌های […]

ارکستر مجلسی «ورشینا» به رهبری ارکستر محمود میرزایی در شانزدهمین شب موسیقی ارسباران به اجرای موسیقی می‌پردازد.

به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای ارسباران، ارکستر مجلسی «ورشینا» به رهبری محمود میرزایی در شانزدهمین شب موسیقی ارسباران، پنجشنبه ۲ آذر ماه ساعت ۲۰ به اجرای موسیقی خواهد پرداخت.

در این کنسرت که به اجرای موسیقی فیلم‌های شناخته شده تاریخ سینما اختصاص دارد، ارکستر ۴۵ نفره ورشینا، قسمت‌هایی از فیلم‌های «کاروان‌ها» (مایک بت)، «بازی بزرگان» (رامین جوادی)، «فتح بهشت» (ونجلیس)، «روح» (موریس ژار)، «چاراد» (هنری مانچینی)، «پدر خوانده» (نینو روتا)، «مرثیه‌ای برای یک رویا» (کلینت منسل)، «اینترستلار» (هانس زیمر) و «والس گرامافون» (یوجن دوگا) را خواهد نواخت.

این آثار توسط محمدرضا بشیری، مهران یزدی و حمیدرضا پورعابد ابیانه تنظیم شده است.

حضور در این برنامه برای عموم علاقه‌ مندان آزاد و رایگان است و برای شرکت در آن می‌توانند به فرهنگسرای ارسباران واقع در خیابان شریعتی، بالاتر از پل سیدخندان، خیابان جلفا مراجعه کنند.

منبع: مهر

اخبار مرتبط:

پانزدهمین شب موسیقی ارسباران و اجرای موسیقی فلامنکو

گروه موسیقی «معروفی» در فرهنگسرای ارسباران اجرا می کند

«صمت» در فرهنگسرای ارسباران رونمایی می‌شود

همکاری مجدد شهرام صارمی با فرهنگسرای ارسباران

رونمایی از آلبوم کیوان ساکت در ارسباران

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه