رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۱۸ مهر ۱۴۰۲ - ۱۴:۳۸
  • کد خبر : ۱۷۶۸۹
  • چاپ خبر : محمد معتمدی در کنسرت نمایش «کلنل» بازی می کند
نمایش کلنل

محمد معتمدی در کنسرت نمایش «کلنل» بازی می کند

محمد معتمدی خواننده مطرح موسیقی ایران در کنسرت نمایش «کلنل» به کارگردانی امیر بشیری به ایفای نقش می‌پردازد. محمد معتمدی خواننده شناخته شده موسیقی ایران در تجربه‌ای متفاوت و در مقام بازیگر و خواننده، با کنسرت موسیقی «کلنل» به کارگردانی امیر بشیری روی صحنه تالار وحدت می‌رود. همچنین کاظم سیاحی، نازنین بیاتی، رحیم نوروزی و سیامک صفری از چهره‌های نام‌آشنای بازیگری نیز در این […]

محمد معتمدی خواننده مطرح موسیقی ایران در کنسرت نمایش «کلنل» به کارگردانی امیر بشیری به ایفای نقش می‌پردازد.

محمد معتمدی خواننده شناخته شده موسیقی ایران در تجربه‌ای متفاوت و در مقام بازیگر و خواننده، با کنسرت موسیقی «کلنل» به کارگردانی امیر بشیری روی صحنه تالار وحدت می‌رود.

همچنین کاظم سیاحی، نازنین بیاتی، رحیم نوروزی و سیامک صفری از چهره‌های نام‌آشنای بازیگری نیز در این پروژه هنری به ایفای نقش می‌پردازند.

اتابک نادری، امیر محاسبتی، الهه شه‌پرست، مجید رحمتی، علی عطایی، سعید ملک‌ نژاد، محمد باقر صفانور، دیگر بازیگران کنسرت نمایش «کُلنل» هستند که روایتی از زندگی و زمانه محمد تقی خان پسیان و عاشقانه‌ای گمشده در تاریخ معاصر ایران است.

پوستر کنسرت نمایش «کلنل» هم با طراحی محمدصادق زرجویان منتشر شد.

نمایش کلنل

پیش‌فروش بلیت‌های این اثر نیز از ظهر چهارشنبه ۱۹ مهر ماه آغاز می‌شود.

امین اشرفی تهیه‌ کننده، حسن جودکی مجری طرح، محمد نقایی نویسنده، نادر برهانی‌ مرند مشاور کارگردان، امیرحسین سمیعی آهنگساز، رضا مهدی‌زاده طراح صحنه، محبوبه سلطانی طراح لباس، مونا جعفری طراح گریم، رضا خضرایی‌ شاد طراح نور، محمد صادق زرجویان طراح گرافیک، بهزاد جاودان‌ فر طراح حرکت کنسرت‌ نمایش «کُلنل» هستند.

بررسی رشادت‌های کُلنل محمدتقی خان پسیان اولین خلبان ایرانی، به عنوان یکی از شخصیت‌های مبارز، وطن‌پرست و مستقل، ضرورت تولید چنین اثری را در زمانه‌ای که مسأله اصلی مردم و مخاطبان هنر کشور جنگ روایت‌ها از تاریخ معاصر است، بیشتر از گذشته نمایان می‌کند.

تنوع جغرافیایی در زندگی کُلنل پسیان این فرصت را ایجاد می‌کند که روایتی ملی از تبریز و همدان تا مشهد و تهران و آلمان به منصه ظهور برسد و از یک جهت نیز پرداختن به سوژه‌های این‌ چنین ملی می‌تواند ارتباط بسیار مؤثری با مخاطبان برقرار کند.

منبع: ایرنا

اخبار مرتبط:

امیرحسین سمیعی آهنگساز کنسرت نمایش «کلنل» شد

کنسرت-نمایش «کلنل» در تالار وحدت به روی صحنه می رود

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه