رفتن به بالا
  • دوشنبه - 30 مرداد 1402 - 15:00
  • کد خبر : ۱۶۸۳۳
  • چاپ خبر : «آن و آن» رضا علی‌آبادی منتشر شد

«آن و آن» رضا علی‌آبادی منتشر شد

کتاب «آن و آن» تالیف رضا علی‌آبادی نوازنده و پژوهشگر موسیقی با محوریت زندگی مولانا و شمس توسط انتشارات بنیاد فرهنگی هنری رودکی منتشر شد. به نقل از مشاور رسانه ای پروژه، «آن و آن» عنوان یکی از تازه ترین آثار تالیفی – پژوهشی حوزه موسیقی و ادبیات است که طی روزهای اخیر به قلم […]

کتاب «آن و آن» تالیف رضا علی‌آبادی نوازنده و پژوهشگر موسیقی با محوریت زندگی مولانا و شمس توسط انتشارات بنیاد فرهنگی هنری رودکی منتشر شد.

به نقل از مشاور رسانه ای پروژه، «آن و آن» عنوان یکی از تازه ترین آثار تالیفی – پژوهشی حوزه موسیقی و ادبیات است که طی روزهای اخیر به قلم رضا علی آبادی نوازنده تنبور و پژوهشگر موسیقی توسط انتشارات بنیاد فرهنگی هنری رودکی پیش روی مخاطبان قرار گرفت.

رضا علی‌آبادی درباره این کتاب گفت: این اثر پژوهشی که در فضای ادبیات کلاسیک ایران و با محوریت مولانا و شمس است، به زودی در مراسمی رونمایی خواهد شد و استادان و صاحب نظران درباره این کتاب گفتگو می‌کنند.

وی ادامه داد: غیر از این کار چند کتاب دیگر در حوزه تخصصی موسیقی در حال نگارش دارم اما چون باید ذهنم را کمی استراحت می‌دادم به همین خاطر ترجیح دادم حوزه دیگری را به مدت چند سال واکاوی کنم، البته که از فضای ادبیات کلاسیک هیچ‌گاه دور نبوده‌ام.

منبع: مهر

اخبار مرتبط:

دو کتاب موسیقایی برای تربیت شنوایی منتشر شد

کتاب «چگونگی موسیقی ایران» منتشر شد

کتاب تلفیق شعر و موسیقی منتشر شد

انتشار کتابی درباره موسیقی باروک به سبک فرانسوی

انتشار کتاب «خنیاگر غمگین» شامل آثاری از ارشد تهماسبی

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه