رفتن به بالا
  • شنبه - 10 تیر 1402 - 15:39
  • کد خبر : ۱۶۰۰۵
  • چاپ خبر : اولین آلبوم رسمی «عماد طالب‌زاده» رونمایی شد

اولین آلبوم رسمی «عماد طالب‌زاده» رونمایی شد

آلبوم رسمی عماد طالب زاده با عنوان «عشق لازم» در هتل اسپیناس پالاس رونمایی شد. مراسم رونمایی آلبوم «عشق لازم» عماد طالب زاده نهم تیر در هتل اسپیناس پالاس برگزار شد. در ابتدای این مراسم عماد طالب زاده گفت: این اولین آلبوم رسمی من است و بسیار خوشحال هستم که پس از سال ها سکوت […]

آلبوم رسمی عماد طالب زاده با عنوان «عشق لازم» در هتل اسپیناس پالاس رونمایی شد.
مراسم رونمایی آلبوم «عشق لازم» عماد طالب زاده نهم تیر در هتل اسپیناس پالاس برگزار شد.
در ابتدای این مراسم عماد طالب زاده گفت: این اولین آلبوم رسمی من است و بسیار خوشحال هستم که پس از سال ها سکوت به عرصه موسیقی بازگشتم.
این خواننده در پاسخ به پرسش که  وقتی یک آلبوم پخش می شود مردم و رسانه به این موضوع توجه می کنند که خواننده در آن لحظه چه حال و هوایی دارد و با چه درونیاتی اثر را می سازد، تاکید کرد: این یک اتفاقی است که ما از یک فردی حسی دریافت کردیم که بسیار آدم خوب اما مردم گریزی عجیبی داشت و او منبع الهام ما برای این آلبوم بود.
شبنم منصور تهیه کننده آلبوم گفت: این اولین تهیه کنندگی آلبوم من است و ریشه در علاقه من به موسیقی و عشقِ به وطن و کار کردن در ایران است.
وی در پاسخ به پرسش چرا عماد طالب زاده را برای همکاری انتخاب کرده است، خاطرنشان کرد: دوست دارم با شخصی کار کنم که موسیقی را بلد باشد. ساز زدن و ملودی ساختن را به خوبی بداند که عماد طالب زاده همه این ویژگی ها را دارد. خوشحالم که بعد چند سال سکوت اثری را ارائه کرده است که مورد استقبال مردم قرار گرفته است. کار کردن بسیار با من سخت است اما با وجود سختی ها و بداخلاقی ها همکاری خوبی داشتیم.
در ادامه عماد طالب زاده به برنامه ریزی کنسرتی که داشتند اشاره کرد و گفت: قرار بود قبل از محرم و صفر ٢ شب کنسرت در تهران داشته باشیم که با وجود مجوزهای اجرایی ترجیح دادیم صبر کنیم و در دو ماه فرصت این را داشته باشیم که بیشتر روی آلبوم و اجرایش کار کنیم. همچنین با توجه به حق نشر و کپی رایت که وجود ندارد تهیه کننده بر این باور است که ضرر مالی نداشته باشیم و برنامه ای دارند که بخشی از درآمد کنسرت متعلق به بچه هایی که بیماری های خاص دارند باشد.
در ادامه سهیل شمس تنظیم کننده در پاسخ به این پرسش که درصد موفقیت تنظیم کننده بر  اسم آلبوم و اسم برند چقدر است، گفت: ما برای پروموت نیازی نداریم که تبلیغات عجیب  و غریب انجام دهیم و شعر و ملودی ها کاملا دلی هستند. سعی کردیم به نوع مارکت و دنیا زیاد توجه نکنیم. با توجه به سلیقه عماد طالب زاده سعی کردیم بهترین باشیم.
منبع: صبا

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه