رفتن به بالا
  • یکشنبه - 17 اردیبهشت 1402 - 14:06
  • کد خبر : ۱۵۱۲۴
  • چاپ خبر : آخرین وضعیت بیماری محسن ابراهیم زاده

آخرین وضعیت بیماری محسن ابراهیم زاده

محسن ابراهیم‌ زاده درحالی پس از ۹ ماه در تهران به روی صحنه رفت که دلیل این مدت دوری وی از سن، بیماری مرتبط با صدای او بوده است. پس از آن‌ که موج کنسرت‌های پاپ کشور در اوایل بهمن‌ ماه به راه افتاد، غیبت یک نام، سوالات بسیاری را برانگیخت. محسن ابراهیم‌زاده غائب بزرگ […]

محسن ابراهیم‌ زاده درحالی پس از ۹ ماه در تهران به روی صحنه رفت که دلیل این مدت دوری وی از سن، بیماری مرتبط با صدای او بوده است.

پس از آن‌ که موج کنسرت‌های پاپ کشور در اوایل بهمن‌ ماه به راه افتاد، غیبت یک نام، سوالات بسیاری را برانگیخت. محسن ابراهیم‌زاده غائب بزرگ دو ماه پایانی سال گذشته بود که عده‌ای صحبت از ممنوع‌ الکاری او می‌کردند. اما اجرای محدود چند کنسرت در شهرستان، به این شائبه پایان داد. اما همچنان سوال اصلی آن بود که چرا این خواننده پر طرفدار، در فصل داغ کنسرت‌ها، به روی صحنه نمی‌رود.

ابراهیم‌ زاده در اجرای شب گذشته خود که در سالن میلاد نمایشگاه بین‌ المللی برگزار شد، از غیبت خود رمزگشایی کرد و در این ارتباط گفت: بالاخره بعد از ۹ ماه توانستم در تهران کنسرت بگذارم. من این ۹ ماه درگیر بیماری بودم. صدای من مشکل پیدا کرده بود که خدا را شکر، خوب شد ولی دوران خیلی سختی بود.

ابراهیم‌ زاده در حین اجرای شب گذشته، انرژی بسیاری گذاشت و تحریرهایی در اوج اجرا کرد که پس از پایان چند نمونه از این تحریرها گفت: خدا را شکر خوب شدم.

این کنسرت شب گذشته طی ۲ سانس در سالن میلاد نمایشگاه بین‌ المللی برگزار شد.

منبع: ایرنا

اخبار مرتبط:

محسن ابراهیم‌زاده «جانم تو» را خواند + صوت

اجرای محسن ابراهیم زاده در آخرین شب جشنواره موسیقی فجر

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه