رفتن به بالا
  • جمعه - 1 اردیبهشت 1402 - 15:14
  • کد خبر : ۱۵۰۴۰
  • چاپ خبر : استقبال از کنسرت‌های رایگان در بوستان «آب و آتش»

استقبال از کنسرت‌های رایگان در بوستان «آب و آتش»

محسن میرزاده، نوازنده دوتار و خواننده با اجرای ترانه‌های شاد محلی خطه خراسان، شب شادی را برای حاضران در بوستان آب و آتش رقم زد. به نقل از روابط عمومی منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد، در سومین شب هم نشینی و دورهمی با عنوان «شب‌های لبخند» محسن میرزاده در استیج بوستان آب و آتش به […]

محسن میرزاده، نوازنده دوتار و خواننده با اجرای ترانه‌های شاد محلی خطه خراسان، شب شادی را برای حاضران در بوستان آب و آتش رقم زد.

به نقل از روابط عمومی منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد، در سومین شب هم نشینی و دورهمی با عنوان «شب‌های لبخند» محسن میرزاده در استیج بوستان آب و آتش به صحنه رفت.

«شاباش» و «بهار» از جمله قطعاتی بودند که روز چهارشنبه ۳۰ فروردین ماه در بوستان آب و آتش اجرا شدند، همچنین گروه هنری خراسان با رقص محلی اقوام کرمانج مورد توجه مخاطبان قرار گرفتند.

نخستین برنامه «شب‌های لبخند» ۱۷ فروردین ماه برگزار شد، گروه موسیقی «روناک» از اقوام مختلف ایران زمین به صحنه رفت و عباس رضازاده استند آپ کمدی اجرا کرد. همچنین در دومین شب (۲۹ فروردین) حمید عسکری روی صحنه رفت. این برنامه تا دوم اردیبهشت ماه ادامه دارد.

روز پنجشنبه ۳۱ فروردین نیز طبق برنامه امیر تاجیک از ساعت ۲۰ به مدت یک ساعت روی صحنه رفته است.

ورود عموم به این کنسرت‌ها آزاد و رایگان است. همچنین بعد از اجرای کنسرت، مراسم جشن رمضان برگزار و به صورت زنده از شبکه ۵ پخش می‌شود.

منبع: مهر

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه