رفتن به بالا
  • شنبه - 27 اسفند 1401 - 21:37
  • کد خبر : ۱۴۴۸۱
  • چاپ خبر : برنامه کنسرت‌های نوروزی کیش و قشم اعلام شد

برنامه کنسرت‌های نوروزی کیش و قشم اعلام شد

برنامه کنسرت‌های نوروزی در دو جزیره کیش و قشم اعلام شد تا خواننده‌های پاپ در ایام نوروز میزبان مخاطبان موسیقی در جوار خلیج فارس باشند. به نقل از امور رسانه‌ای پروژه، در شرایطی که وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در هفته‌های اخیر به اعطای مجوز و حمایت از برگزاری کنسرت‌ها در ایام ماه مبارک رمضان […]

برنامه کنسرت‌های نوروزی در دو جزیره کیش و قشم اعلام شد تا خواننده‌های پاپ در ایام نوروز میزبان مخاطبان موسیقی در جوار خلیج فارس باشند.

به نقل از امور رسانه‌ای پروژه، در شرایطی که وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در هفته‌های اخیر به اعطای مجوز و حمایت از برگزاری کنسرت‌ها در ایام ماه مبارک رمضان تاکید کرده بود، کنسرت‌های نوروزی در دو جزیره کیش و قشم نیز از صبح امروز مجوز برگزاری گرفتند.

بر اساس جدول منتشر شده، کنسرت‌های کیش به مدیریت محسن سبحانی و همکاری کیوان عرب از یکم فروردین با علی یاسینی آغاز خواهد شد. این کنسرت‌ها به ترتیب در روزهای دوم، سوم، چهارم و ششم و نهم فروردین نیز میزبان رضا صادقی، معین زندی، راغب و علی زندوکیلی خواهند بود.

اشوان (۱۰ فروردین)، مجید رضوی (۱۲ فروردین)، معین زندی (۱۳ فروردین)، مسعود صادقلو (۱۴ فروردین)، علیرضا طلیسچی (۱۵ فروردین) و ماکان بند (۱۶ فروردین) دیگر ستاره‌هایی هستند که در سالن VIP همایشهای بین المللی کیش روی صحنه خواهند رفت.

قیمت بلیت‌های این کنسرت‌ها در کیش نیز از ۱۵۰ تا ۶۰۰ هزار تومان تعیین شده است.

جشنواره کنسرت‌های جزیره قشم هم همزمان در سالن VIP نمایشگاه بین المللی قشم برگزار خواهد شد.

معین زندی (۱ فروردین)، علی یاسینی (۲ فروردین)، رضا صادقی (۳ فروردین)، علی زندوکیلی (۵ فروردین)، گرشا رضایی (۶ فروردین)، مسعود صادقلو (۷ فروردین)، اشوان (۸ فروردین)، ماکان بند (۹ فروردین)، مجید رضوی (۱۰ فروردین)، علی یاسینی (۱۲ فروردین) هنرمندانی هستند که در جزیره قشم روی صحنه خواهند رفت.

قیمت بلیت‌های این کنسرت‌ها به مدیریت بانو کاویان و همکاری کیوان عرب در قشم از ۱۵۰ تا ۶۰۰ هزار تومان تعیین شده است.

منبع: مهر

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه