رفتن به بالا
  • دوشنبه - 17 بهمن 1401 - 09:06
  • کد خبر : ۱۳۸۶۴
  • چاپ خبر : تمدید مهلت ارسال آثار به جایزه «موسیقی و رسانه» تا ۱۸ بهمن

تمدید مهلت ارسال آثار به جایزه «موسیقی و رسانه» تا ۱۸ بهمن

مهلت ارسال آثار به چهارمین جایزه «موسیقی و رسانه» در سی‌وهشتمین جشنواره موسیقی فجر تا هجدهم بهمن ماه تمدید شد. به گزارش خبرآوا و به نقل از ستاد خبری سی و هشتمین جشنواره موسیقی فجر، با توجه به درخواست و استقبال شرکت کنندگان برای ثبت‌نام در جایزه «موسیقی و رسانه»، با اعلام دبیرخانه جشنواره و […]

مهلت ارسال آثار به چهارمین جایزه «موسیقی و رسانه» در سی‌وهشتمین جشنواره موسیقی فجر تا هجدهم بهمن ماه تمدید شد.

به گزارش خبرآوا و به نقل از ستاد خبری سی و هشتمین جشنواره موسیقی فجر، با توجه به درخواست و استقبال شرکت کنندگان برای ثبت‌نام در جایزه «موسیقی و رسانه»، با اعلام دبیرخانه جشنواره و به منظور احترام به درخواست‌های متقاضیان در این جایزه، ثبت‌نام و ارسال آثار تا هجدهم بهمن تمدید خواهد شد.

فعالان رسانه‌ای، خبرنگاران و نویسندگان حوزه‌ موسیقی تا پایان وقت اداری سه‌شنبه هجدهم بهمن‌ماه می‌توانند بر اساس فراخوان جایزه «موسیقی و رسانه»، با مراجعه به سایت جشنواره مراحل ثبت‌نام و بارگذاری آثار خود را که در بازه زمانی اول بهمن ۱۴۰۰ تا اول بهمن ۱۴۰۱ منتشر شده است، انجام دهند.

«جایزه موسیقی و رسانه» براساس متن فراخوان، در دو محور و با هدف تجلیل از نقش اهالی رسانه در زمینه نقد و هم‌افزایی حوزه‌ موسیقی، افزایش نقش رسانه‌ها در توجه عمومی به موسیقی و کلام، فرهنگ‌سازی با موسیقی، افزایش سواد هنر موسیقی در بین عموم جامعه، توجه به گونه‌های مختلف موسیقی، به ویژه موسیقی نواحی و خرده فرهنگ‌ها و تبیین موسیقی به عنوان کالای فرهنگی برگزار می شود.

سی‌وهشتمین جشنواره موسیقی فجر در گرامیداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران از ۲۸ بهمن ماه تا سوم اسفندماه ۱۴۰۱ در بخش های رقابتی (جایزه باربد) و غیررقابتی برگزار می شود. جایزه ترانه، جایزه موسیقی و رسانه، بخش سرود و نشست های پژوهشی از برنامه های دیگر این دوره از جشنواره خواهد بود.

اخبار مرتبط:

انتشار فراخوان دوره چهارم جایزه «موسیقی و رسانه» جشنواره

فراخوان ثبت نام رسانه ها برای حضور در جشنواره موسیقی فجر

انتشار فراخوان سی‌ و هشتمین جشنواره موسیقی فجر

جشنواره‌های فجر قوی‌تر از گذشته برگزار خواهد شد

اعضای شورای سیاستگذاری جشنواره موسیقی فجر معرفی شدند

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه