رفتن به بالا
  • شنبه - 12 شهریور 1401 - 14:42
  • کد خبر : ۱۲۶۲۸
  • چاپ خبر : قاسم افشار به فرهنگسرای سرو می‌رود

قاسم افشار به فرهنگسرای سرو می‌رود

هفتاد و هشتمین نشست تخصصی نقد و بررسی ترانه با عنوان «ترانه -آواز»، باحضور قاسم افشار و عبدالجبار کاکایی، در فرهنگسرای سرو برگزار می شود. فرهنگسرای سرو با همکاری کانون ادبی زمستان و انتشارات شانی، هفتاد و هشتمین نشست نقد و بررسی ترانه با عنوان «ترانه – آواز» با حضور کارشناسان موسیقی، ترانه و چهره‌های […]

هفتاد و هشتمین نشست تخصصی نقد و بررسی ترانه با عنوان «ترانه -آواز»، باحضور قاسم افشار و عبدالجبار کاکایی، در فرهنگسرای سرو برگزار می شود.

فرهنگسرای سرو با همکاری کانون ادبی زمستان و انتشارات شانی، هفتاد و هشتمین نشست نقد و بررسی ترانه با عنوان «ترانه – آواز» با حضور کارشناسان موسیقی، ترانه و چهره‌های نام‌آشنای این عرصه برگزار می‌کند.

این نشست با حضور کارشناسان موسیقی امیر شاهرخی و قاسم افشار، کارشناسان ترانه عبدالجبار کاکایی و احسان افشاری و سجاد عزیزی کارشناس و مجری برگزار می‌شود.

براساس این گزارش، محفل «ترانه آواز» روز یکشنبه 13 شهریورماه، ساعت 17 با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در فرهنگسرای سرو برگزار می‌شود.

ورود برای عموم آزاد است.

علاقمندان برای حضور در این نشست می توانند به فرهنگسرای سرو واقع در خیابان ولی عصر (عج)، ضلع شمالی پارک ساعی، کوچه ساعی دوم مراجعه کنند و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با تلفن گویای 88881879  تماس حاصل نمایند.

 

منبع: ایلنا

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه