رفتن به بالا
  • یکشنبه - 30 مرداد 1401 - 12:22
  • کد خبر : ۱۲۴۷۰
  • چاپ خبر : تقویت فرهنگ ایرانی- اسلامی در ماروک

تقویت فرهنگ ایرانی- اسلامی در ماروک

هشتمین نمایشگاه ایران‌نوشت از یکم تا هجدهم شهریورماه در محل سالن حجاب کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار می شود. به گزارش خبرآوا و به نقل از روابط عمومی خانه خلاق و نوآوری تم، هشتمین نمایشگاه ایران‌نوشت پس از وقفه‌ای دو ساله و به همت مجمع نوشت‌افزار ایرانی اسلامی  از اول تا 18 شهریورماه […]

هشتمین نمایشگاه ایران‌نوشت از یکم تا هجدهم شهریورماه در محل سالن حجاب کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار می شود.

به گزارش خبرآوا و به نقل از روابط عمومی خانه خلاق و نوآوری تم، هشتمین نمایشگاه ایران‌نوشت پس از وقفه‌ای دو ساله و به همت مجمع نوشت‌افزار ایرانی اسلامی  از اول تا 18 شهریورماه برگزار می‌شود.

بنابراین گزارش در این نمایشگاه علاوه بر حضور بیش از ۱۰۰ تولیدکننده از سراسر کشور؛ چندین شرکت خلاق از جمله شرکت ماروک از زیر مجموعه های خانه خلاق و نو آوری تم (تجاری سازی محتوا) نیز حضور دارد که در زمینه فروش کالاهای فرهنگی کاراکتر محور ایرانی فعالیت می کند.

به گفته مهدی یوسف وندی مدیرعامل خانه خلاق و نوآوری تم، ماروک با تشکیل شبکه فروش 360 درجه کالاهای فرهنگی ایرانی سعی دارد تا علاوه بر توجه به مخاطبان رده سنی کودک و نوجوان در بحث تهیۀ کالاهای فرهنگی اصیل ایرانی در حوزۀ نوشت افزار، کتاب، اسباب بازی و لوازم جانبی از تولید کنندگان و توزیع مناسب آن ها؛ شبکه مناسب و گسترده ای را در محصولات با محتوای سالم ایجاد کند.

یادآور می شود در مجموعه ماروک توجه به انیمیشن های مل مل، پسر دلفینی، ایلیا و سایر انیمیشن هایی که به شخصیت های ایرانی می پردازد در جهت تقویت فرهنگ ایرانی- اسلامی توجه ویژه ای شده است.

مخاطبان برای بازدید از این نمایشگاه می توانند از یکم تا هجدهم شهریورماه از ساعت ۱۰ تا ۲۲ به سالن حجاب کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در خیابان دکتر فاطمی، خیابان حجاب، ضلع جنوبی مرکز آفرینش‌های فرهنگی و هنری مراجعه نمایند.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه