رفتن به بالا
  • یکشنبه - 16 مرداد 1401 - 16:16
  • کد خبر : ۱۲۳۰۳
  • چاپ خبر : «رستگاری» ارسلان کامکار منتشر می‌شود

«رستگاری» ارسلان کامکار منتشر می‌شود

ارسلان کامکار از انتشار اثر جدید خود به نام «رستگاری» خبر داد. به نقل از روابط عمومی اثر، ارسلان کامکار آهنگساز و نوازنده درباره انتشار اثر جدید خود گفت: اثر جدیدم با عنوان «رستگاری» در مراحل نهایی قرار دارد و به زودی منتشر می شود. این اثر موسیقایی شامل ۱۲ دقیقه موسیقی است که برای ارکستر سمفونی […]

ارسلان کامکار از انتشار اثر جدید خود به نام «رستگاری» خبر داد.

به نقل از روابط عمومی اثر، ارسلان کامکار آهنگساز و نوازنده درباره انتشار اثر جدید خود گفت: اثر جدیدم با عنوان «رستگاری» در مراحل نهایی قرار دارد و به زودی منتشر می شود. این اثر موسیقایی شامل ۱۲ دقیقه موسیقی است که برای ارکستر سمفونی ساخته شده است.

این آهنگساز در ادامه بیان کرد: این اثر را در دورانی که هوشنگ کامکار بیمار و عمل قلب انجام داده بود، ساختم و این اثر را تقدیم به برادرم می کنم.

وی افزود: متاسفانه انتشار آثار موسیقایی در وضعیت بدی قرار دارد و شرایط برای انتشار خیلی سخت شده است. هنرمندان موسیقی ماه‌ها یا سال ها برای ساخت یک اثر زحمت می کشند ولی هیچ کسی از آنها حمایت نمی کند و هنرمند موسیقی باید با هزینه شخصی آن را منتشر کند و در نهایت هم مردم آن را دانلود می کنند و زحمت آن هنرمند از بین می رود.

این نوازنده در پایان گفت: نسبت به سال های قبل انتشار آلبوم خیلی کمتر شده است زیرا انتشار اثر برای یک تهیه کننده موسیقی برگشت مالی ندارد در نتیجه تهیه کننده ها از انتشار آلبوم موسیقی منصرف شده اند.

منبع: صبا

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه