رفتن به بالا
  • سه شنبه - 28 تیر 1401 - 14:12
  • کد خبر : ۱۲۱۲۳
  • چاپ خبر : کنسرت «آرامش – صدای آسمان» در نیاوران

کنسرت «آرامش – صدای آسمان» در نیاوران

کنسرت آرامش با محوریت سازهای پن فلوت، کنا فلوت و هارمونیکا توسط علی معتمدی برگزار می‌شود. به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای نیاوران، علی معتمدی چهارشنبه ۲۹ تیر ماه ساعت ۲۱ کنسرت «آرامش – صدای آسمان» را با محوریت سازهای پن‌فلوت، کنا فلوت و هارمونیکا و همچنین به جهت معرفی این سازها در سالن خلیج […]

کنسرت آرامش با محوریت سازهای پن فلوت، کنا فلوت و هارمونیکا توسط علی معتمدی برگزار می‌شود.

به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای نیاوران، علی معتمدی چهارشنبه ۲۹ تیر ماه ساعت ۲۱ کنسرت «آرامش – صدای آسمان» را با محوریت سازهای پن‌فلوت، کنا فلوت و هارمونیکا و همچنین به جهت معرفی این سازها در سالن خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران به روی صحنه می‌برد.

معتمدی متولد سال ۱۳۵۸ است. وی نوازندگی را از سن هفت سالگی آغاز کرد و از ۲۱ سالگی به تدریس موسیقی مشغول شد. معتمدی سه جلد کتاب در زمینه آموزش سازدهنی با عنوان «آوای سازدهنی» و سه جلد کتاب در زمینه آموزش پن فلوت با عنوان «آوای پن فلوت» تالیف کرده است.

علی معتمدی به خوانندگی، آهنگسازی و تنظیم قطعات موسیقی نیز می‌پردازد و تا به حال دو آلبوم بی‌کلام این هنرمند با عنوان «دروازه خورشید»  برای سازدهنی و «نجوا» برای پن فلوت و یک آلبوم با صدای ایشان با عنوان «عشق برفی» منتشر شده است.  علاقمندان جهت حضور در این کنسرت و تهیه بلیت می‌توانند به سایت ایران کنسرت مراجعه نمایند.

 

منبع: ایلنا

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه