رفتن به بالا
  • دوشنبه - 16 خرداد 1401 - 14:43
  • کد خبر : ۱۱۶۴۳
  • چاپ خبر : نماهنگ «گریه‌های بی‌اختیار» تقدیم به مردم آبادان

نماهنگ «گریه‌های بی‌اختیار» تقدیم به مردم آبادان

قطعه موسیقی «گریه‌های بی‌اختیار» با صدای علیرضا افتخاری و آهنگسازی عماد توحیدی برای ابراز همدردی با هموطنان داغدار آبادان در پی حادثه ریزش ساختمان متروپل منتشر شد. به نقل از روابط عمومی حوزه هنری، گریه‌های بی‌اختیار با صدای استاد علیرضا افتخاری، آهنگسازی عماد توحیدی، شعری از میلاد عرفان‌پور و تنظیم آرش صفدری تولید شده است. مرکز موسیقی حوزه هنری قطعه موسیقی گریه‌های بی‌اختیار را به […]

قطعه موسیقی «گریه‌های بی‌اختیار» با صدای علیرضا افتخاری و آهنگسازی عماد توحیدی برای ابراز همدردی با هموطنان داغدار آبادان در پی حادثه ریزش ساختمان متروپل منتشر شد.

به نقل از روابط عمومی حوزه هنری، گریه‌های بی‌اختیار با صدای استاد علیرضا افتخاری، آهنگسازی عماد توحیدی، شعری از میلاد عرفان‌پور و تنظیم آرش صفدری تولید شده است.

مرکز موسیقی حوزه هنری قطعه موسیقی گریه‌های بی‌اختیار را به همه مردم صبور و داغدیده آبادان تقدیم کرده است.

پیش از این نیز قطعه موسیقی همصدا با صدای سالار عقیلی خواننده موسیقی سنتی، ترانه‌ای از زنده یاد افشین یداللهی و آهنگسازی حمیدرضا گلشن برای همصدایی و همراهی با هموطنان داغدار آبادان در پی حادثه ریزش ساختمان متروپل منتشر شد.

بخشی از برج دو قلوی ۱۱ طبقه در دست ساخت متروپل آبادان ساعت ۱۲:۴۰ دقیقه دوشنبه (دوم خرداد) فروریخت و به خبر یک رسانه های کشور تبدیل شد. مصدومان ریزش ساختمان متروپل که به علت رعایت نکردن استحکام سازه و لحاظ نکردن مسایل فنی ساختمان رخ داد، پس از دریافت خدمات پزشکی و درمانی از بیمارستان مرخص شدند  و تلاش برای یافتن اجساد احتمالی در بخش فروریخته ساختمان به صورت تمام وقت با حضور فعال گروه های امداد و نجات ادامه دارد.

بر اساس اعلام قطعی دانشگاه علوم پزشکی آبادان ۳۸نفر در این حادثه مفقود شدند که تاکنون اجساد ۳۷ نفر از زیر آوار خارج شده است.

می توانید این نماهنگ را از اینجا مشاهده نمایید:

منبع: ایرنا

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه