رفتن به بالا
  • پنجشنبه - 12 خرداد 1401 - 19:50
  • کد خبر : ۱۱۶۱۳
  • چاپ خبر : کسری زاهدی نخستین کنسرت خود را روی صحنه برد

کسری زاهدی نخستین کنسرت خود را روی صحنه برد

نخستین کنسرت کسری زاهدی ۱۰ خرداد ماه در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی اجرا شد. نخستین کنسرت کسری زاهدی خواننده موسیقی پاپ شب گذشته سه‌شنبه ۱۰ خرداد ماه در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی برگزار شد. رضا بهرام دیگر خواننده موسیقی پاپ که آثار مشترکی با کسری زاهدی دارد، در نخستین کنسرت رسمی این خواننده حضور داشت. زاهدی در ابتدای […]

نخستین کنسرت کسری زاهدی ۱۰ خرداد ماه در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی اجرا شد.

نخستین کنسرت کسری زاهدی خواننده موسیقی پاپ شب گذشته سه‌شنبه ۱۰ خرداد ماه در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی برگزار شد.

رضا بهرام دیگر خواننده موسیقی پاپ که آثار مشترکی با کسری زاهدی دارد، در نخستین کنسرت رسمی این خواننده حضور داشت.

زاهدی در ابتدای کنسرت تشکری ویژه از مادرش داشت و از او به عنوان تنها حامی خود نام برد و به دست بوسی مادرش رفت. این خواننده همچنین با تقدیم ۲ قطعه به مردم آبادان، از حاضران در سالن خواست تا برای همدردی با مردم داغ‌دیده آبادان این دو اثر را در سکوت بشنوند.

زاهدی در بخش دیگری از کنسرت عنوان کرد: رفاقت ها این روزها کم شده و همه در پی انتفاعات شهصی اند اما دو عزیز امروز در سالن هستند که برای من رفاقت را تمام کردند و هر دو برای من از مثل برادرند. اولی رضا بهرام که همیشه بهترین هایمان را با هم تقسیم کرده ایم و دومی سعید سال افزون تهیه کننده من که واقعا برای این کنسرت و این چند سال، برای من کار کرد. می خواهم از آنها تشکر کنم و بگویم احساس خوبی که امروز دارم را مدیون شما هستم.

اعضای ارکستر این خواننده عبارتند از حسین شریفی، حسن فراهانی، هومن غفاری، انوشیروان تربتی، محمد شعبانی، فیروز ویسانلو و… بودند.

کسری زاهدی به همت موسسه «آراد» و تهیه کنندگی سعید سال افزون در تهران نخستین کنسرت خود را روی صحنه برد.

منبع: صبا

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه