رفتن به بالا
  • یکشنبه - 8 خرداد 1401 - 15:07
  • کد خبر : ۱۱۶۰۸
  • چاپ خبر : سامان احتشامی با «باغ ایران» می‌آید

سامان احتشامی با «باغ ایران» می‌آید

تازه‌ترین آلبوم سامان احتشامی با عنوان «باغ ایران» در ۱۰ قطعه منتشر می‌شود. به نقل از روابط عمومی اثر، سامان احتشامی آهنگساز و نوازنده پیانو از انتشار تازه‌ترین آلبوم خود با عنوان «باغ ایران» که هم اکنون در مرحله ضبط است و به زودی منتشر خواهد شد، خبر داد. آهنگساز آلبوم «باغ ایران» بیان کرد: در این آلبوم موسیقی ۱۰ منطقه […]

تازه‌ترین آلبوم سامان احتشامی با عنوان «باغ ایران» در ۱۰ قطعه منتشر می‌شود.

به نقل از روابط عمومی اثر، سامان احتشامی آهنگساز و نوازنده پیانو از انتشار تازه‌ترین آلبوم خود با عنوان «باغ ایران» که هم اکنون در مرحله ضبط است و به زودی منتشر خواهد شد، خبر داد.

آهنگساز آلبوم «باغ ایران» بیان کرد: در این آلبوم موسیقی ۱۰ منطقه اصلی ایران از جمله موسیقی گیلانی، کردی، لری، آذری، بلوچی و… وجود دارد که این آثار قطعاتی برای پیانو، ملودیکا، سازهای ضربی، پرکاشن و… است.

این نوازنده پیانو تاکید کرد: مدتی بود که دوست داشتم آلبومی از موسیقی‌های ایران جمع آوری کنم که خوشبختانه ضبط آن شروع شده و اولین آهنگ آن به موسیقی کردی اختصاص دارد.

وی افزود: برای من مهم این بود که برای نقاط مختلف کشورم که بکر هستند موسیقی بسازم و این آثار را با سازهایی که خودم می‌زنم اجرا کنم، همچنین این آثار را با لهجه آن منطقه و با ساز جهانی پیانو نیز اجرا کنم.

احتشامی در پایان گفت: در این آلبوم محی نیکو به عنوان صدابردار با من همکاری می‌کند و این اثر موسیقایی به‌زودی منتشر می‌شود.

منبع: صبا

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه