رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 24 فروردین 1401 - 12:30
  • کد خبر : ۱۰۸۷۸
  • چاپ خبر : خاطرات مهدی یغمایی از زندگی خود در شاهرود

خاطرات مهدی یغمایی از زندگی خود در شاهرود

خاطرات مهدی یغمایی از شهر سمنان از موضوعات ویژه برنامه جشن رمضان شب گذشته بود. به گزارش خبرآوا و به نقل از روابط عمومی شبکه پنج؛ مهدی یغمایی مهمان دیشب ویژه برنامه جشن رمضان بود. خواننده مشهور کشور شب گذشته پس از اجرای قطعات موسیقی «عجب حالیه» و «والا محمد» در رابطه با گذشته خود […]

خاطرات مهدی یغمایی از شهر سمنان از موضوعات ویژه برنامه جشن رمضان شب گذشته بود.

به گزارش خبرآوا و به نقل از روابط عمومی شبکه پنج؛ مهدی یغمایی مهمان دیشب ویژه برنامه جشن رمضان بود. خواننده مشهور کشور شب گذشته پس از اجرای قطعات موسیقی «عجب حالیه» و «والا محمد» در رابطه با گذشته خود صحبت کرد. از آنجایی که برنامه شب گذشته به مردمان استان سمنان تقدیم شده بود، مهدی یغمایی خاطرات خود از آن شهر را با بینندگان به اشتراک گذاشت.

خواننده محبوب سبک پاپ گفت: من شب نیمه شعبان در مشهد به دنیا آمدم، اما مادرم اهل شاهرود است. در سال ۷۴ برای ادامه تحصیل به شاهرود آمدم و در کنار پدربزرگ و مادربزرگ خود زندگی کردم. والدین من سال ۷۹ به شاهرود آمدند و ما در آنجا ماندگار شدیم. فعالیت حرفه‌ای من از سال ۷۷ در همانجا آغاز شد و پس از اتمام تحصیل به تهران آمدم. اصالت پدرم نیز از شهر جندق در نزدیکی شهر سمنان است.

یغمایی ادامه داد: از زیباترین شهرهای سمنان می‌توان به دامغان، سمنان، گرمسار، شهمیرزاد و شاهرود اشاره کرد. همچنین می‌توان به شهرهایی مانند بسطام و خرقان اشاره کرد که اشخاص بزرگی مانند ابوالحسن خرقانی و بایزید بسطامی اهل آنجا هستند.

وی افزو: ماه رمضان در گذشته کمی تفاوت داشت و در آن دوران هیجان بسیاری برای ماه مهمانی خدا داشتم. در آن زمان همسایه‌ها برای سحر درب خانه یکدیگر را می‌زدند تا هم را بیدار کنند و در عبادت با یکدیگر همراه باشند.

ویژه برنامه جشن رمضان که هر شب ساعت ۲۱:۴۰ به تهیه کنندگی کاوه امیری جاوید از شبکه ۵ سیما پخش می شود، شب گذشته با حضور خواننده مشهور سبک پاپ بر روی آنتن رفت. در این برنامه پس از پخش آیتم‌ها، نماهنگ و اجرای موسیقی ؛ قدسیه صالحی و بابک افرا با مهدی یغمایی به گفت و گو نشستند. در ادامه بینندگان جشن رمضان می‌توانند تصاویر، ویدئو‌ها و اطلاعات بیشتر این برنامه را در صفحه اینستاگرامی برنامه به آدرس @JashneRamezanTV5 مشاهده کنند.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه