رفتن به بالا
  • جمعه - 19 فروردین 1401 - 15:24
  • کد خبر : ۱۰۷۷۷
  • چاپ خبر : آثار «ناصر چشم آذر» در شبکه نمایش مرور می‌شود

آثار «ناصر چشم آذر» در شبکه نمایش مرور می‌شود

شبکه نمایش هفته آینده قصد دارد در بخش مرور آثار نگاهی به فیلم‌های زنده یاد «ناصر چشم آذر» موسیقیدان و آهنگساز داشته باشد. شبکه نمایش هفته آینده فیلم‌های سینمایی متنوعی را برای مخاطبان در نظر گرفته است و در بخش مرور آثار خود نیز نگاهی به فیلم‌های زنده یادناصر چشم آذر آهنگساز برجسته داشته است. ساعت […]

شبکه نمایش هفته آینده قصد دارد در بخش مرور آثار نگاهی به فیلم‌های زنده یاد «ناصر چشم آذر» موسیقیدان و آهنگساز داشته باشد.

شبکه نمایش هفته آینده فیلم‌های سینمایی متنوعی را برای مخاطبان در نظر گرفته است و در بخش مرور آثار خود نیز نگاهی به فیلم‌های زنده یادناصر چشم آذر آهنگساز برجسته داشته است.

ساعت ۱۳:
فیلم و تله فیلم های ایرانی شبکه نمایش از شنبه ۷ تا ۱۳ اسفند ماه پخش خواهد شد: حفره، قبل از غروب، رسم رفاقت، شکوه عشق، زمانی برای درنگ ، فصل تازه، دو فیلم با یک بلیط نام فیلم های این بخش است.

ساعت ۱۹:  
فیلم های منتخب خانوادگی، که بخش ثابت ساعت ۱۹ شبکه نمایش است، در هفته پیش رو به ترتیب شامل این فیلم ها خواهد بود: افسانه های خزان، امید، شجاعتی جاودانه، قانون سرزمین، پایان راه، خانواده موروثی، مردان جدی و حامی گرگ.

ساعت ۲۱:
زنده یاد ناصر چشم آذر آهنگساز سرشناس، متولد سال ۱۳۲۹ اردبیل، موسیقی را در کودکی زیر نظر پدرش اسماعیل چشم آذر آموخت. او در ۱۲ سالگی وارد ارکستر آذربایجانی رادیو ایران شد. چشم آذر برای تحصیلات موسیقی به آمریکا رفت و در سال ۶۳ به ایران بازگشت و در این سال ساخت موسیقی فیلم تاراج اثر ایرج قادری را برعهده گرفت و فعالیت خود را در حوزه موسیقی فیلم آغاز کرد.

چشم آذر در این بخش یکی از هنرمندان پر کار و موفق ایرانی بود. اجاره نشین ها، غریبه، ای ایران، هامون، خواهران غریب از جمله موسیقی فیلم های این هنرمند فقید است. آلبوم باران عشق مشهورترین ساخته ناصر چشم آذر در موسیقی است. فیلم های منتخب این بازیگر که هفته آینده از شبکه نمایش پخش خواهند شد، شامل این فیلم ها خواهد بود: لنگرگاه، غریبه، آخرین مرحله، می خواهم زنده بمانم، دیگه چه خبر، خواهران غریب و نبات.

ساعت ۲۳:
فیلم های ساعت ۲۳ شبکه نمایش که بخش فیلم های جذاب است شامل این فیلم هاست: فراسرعت، همیشه، غرق شده در ساحل، حسابدار، تاریک ترین ذهن ها، ماشین جنگ و هتل آرتمیس.

ساعت ۱ بامداد:  
منتخب فیلم های کلاسیک این هفته نمایش نیز به ترتیب روز پخش: زنده باد زاپاتا ، سامورایی شوگان، آماتور، دره من چه سرسبز بود، سه ثانیه به جهنم، تام هورن و نوادا اسمیت هستند.

منبع: ایرنا

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه