رفتن به بالا
  • یکشنبه - 10 بهمن 1400 - 14:40
  • کد خبر : ۱۰۳۵۳
  • چاپ خبر : مهلت ارسال آثار به جایزه «موسیقی و رسانه» تمدید شد

مهلت ارسال آثار به جایزه «موسیقی و رسانه» تمدید شد

به نقل از ستاد خبری سی و هفتمین جشنواره موسیقی فجر، در پی درخواست و استقبال شرکت کنندگان برای ثبت‌نام در جایزه «موسیقی و رسانه» با اعلام دبیرخانه جشنواره و به منظور احترام به درخواست‌های متقاضیان شرکت در این جایزه، ثبت‌نام و ارسال آثار تا دوازدهم بهمن تمدید می‌شود. فعالان رسانه‌ای، خبرنگاران و نویسندگان حوزه موسیقی تا پایان وقت اداری […]

به نقل از ستاد خبری سی و هفتمین جشنواره موسیقی فجر، در پی درخواست و استقبال شرکت کنندگان برای ثبت‌نام در جایزه «موسیقی و رسانه» با اعلام دبیرخانه جشنواره و به منظور احترام به درخواست‌های متقاضیان شرکت در این جایزه، ثبت‌نام و ارسال آثار تا دوازدهم بهمن تمدید می‌شود.

فعالان رسانه‌ای، خبرنگاران و نویسندگان حوزه موسیقی تا پایان وقت اداری سه‌شنبه دوازدهم بهمن‌ماه می‌توانند، بر اساس فراخوان جایزه «موسیقی و رسانه» مراحل ثبت‌نام و بارگذاری آثار خود را که در بازه زمانی اول بهمن ۹۹ تا اول بهمن ۱۴۰۰ منتشر شده است با مراجعه به سایت جشنواره به نشانی www.fajrmusicfestival.com انجام دهند.

جایزه «موسیقی و رسانه» با هدف افزایش نقش رسانه‌ها در توجه عمومی به موسیقی و کلام، تجلیل از نقش اهالی رسانه در نقادی و هم‌افزایی حوزه موسیقی، فرهنگسازی با موسیقی و توجه به گونه‌های مختلف موسیقی به‌ویژه موسیقی نواحی و خرده‌فرهنگ‌ها در راستای فرهنگسازی برگزار می‌شود.

سی و هفتمین جشنواره موسیقی فجر از تاریخ ۲۲ تا ۲۶ بهمن ماه سال جاری به دبیری حسن ریاحی در تهران برگزار می‌شود.

منبع: مهر

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه