رفتن به بالا
  • یکشنبه - 3 بهمن 1400 - 14:40
  • کد خبر : ۱۰۲۷۴
  • چاپ خبر : کنسرت حمید حامی ۱۲ بهمن برگزار می‌شود

کنسرت حمید حامی ۱۲ بهمن برگزار می‌شود

حمید حامی اولین کنسرت خود بعد از شیوع ویروس کرونا را ۱۲ بهمن در سالن همایش ایرانیان برگزار می‌کند. حمید حامی آهنگساز و خواننده موسیقی پاپ که به تازگی بعد از هفت سال سکوت، آلبوم «نارنج و ترنج» را منتشر کرده است، اولین کنسرت خود بعد از شیوع ویروس کرونا را ۱۲ بهمن در سالن همایش ایرانیان برگزار می‌کند. بلیت‌فروشی […]

حمید حامی اولین کنسرت خود بعد از شیوع ویروس کرونا را ۱۲ بهمن در سالن همایش ایرانیان برگزار می‌کند.

حمید حامی آهنگساز و خواننده موسیقی پاپ که به تازگی بعد از هفت سال سکوت، آلبوم «نارنج و ترنج» را منتشر کرده است، اولین کنسرت خود بعد از شیوع ویروس کرونا را ۱۲ بهمن در سالن همایش ایرانیان برگزار می‌کند.

بلیت‌فروشی کنسرت این خواننده که سه شنبه ۱۲ بهمن در سالن همایش‌ ایرانیان برگزار خواهد شد، شروع شده است. علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به سایت www.iranconcert.com برای خرید بلیت اقدام کنند.

قیمت بلیت این کنسرت‌ از ۱۰۰ هزار تومان تا ۳۹۵ هزار تومان است.

حمید حامی که با خواندن تیتراژ سریال‌های تلویزیونی و فیلم‌های سینمایی دهه هشتاد مانند «سام و نرگس» و «گل یخ» شناخته شده است، به تازگی هشتمین آلبوم خود را پس از آلبوم «یه لحظه عاشق شو»، با عنوان «نارنج و ترنج» مهر ماه ۱۴۰۰ منتشر کرد که مخاطبان و طرفداران این خواننده امیدوار هستند شاهد اجرای زنده این آلبوم توسط حمید حامی باشند.

منبع: صبا

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه