رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 3 آذر 1400 - 11:06
  • کد خبر : ۹۹۰۹
  • چاپ خبر : آلبوم «پیمان» منتشر شد

آلبوم «پیمان» منتشر شد

«پیمان» عنوان یکی از تازه‌ترین آثار منتشر شده در بازار موسیقی است که با هنرمندی پیمان جوانمرد پیش روی شنوندگان قرار گرفت. در این اثر آثار آهنگسازانی چون همایون خرم، کارلوس التا آلماران، هاسمیک ماناسریان، سامان احتشامی، پیمان جوانمرد و ناصر چشم آذر در قالب ۹ قطعه با سبک پاپ و تلفیقی منتشر شده‌اند. «یک داستان عاشقانه»، «شب آرامش» به آهنگسازی پیمان […]

«پیمان» عنوان یکی از تازه‌ترین آثار منتشر شده در بازار موسیقی است که با هنرمندی پیمان جوانمرد پیش روی شنوندگان قرار گرفت. در این اثر آثار آهنگسازانی چون همایون خرم، کارلوس التا آلماران، هاسمیک ماناسریان، سامان احتشامی، پیمان جوانمرد و ناصر چشم آذر در قالب ۹ قطعه با سبک پاپ و تلفیقی منتشر شده‌اند.

«یک داستان عاشقانه»، «شب آرامش» به آهنگسازی پیمان جوانمرد، «دل دیوانه»، «گل ها»، «پریشان» به آهنگسازی همایون خرم، «با اشک‌هایم روانه شدی» در قالب بداهه نوازی پیانو پیمان جوانمرد و بابک ابراهیم خواه، «حامی این روزهای من» به آهنگسازی پیمان جوانمرد، «غروب در باغ» به آهنگسازی و نوازندگی پیانو سامان احتشامی و نوازندگی ملودیکا پیمان جوانمرد و «زائر» به آهنگسازی ناصر چشم آذر از جمله قطعاتی هستند که در این آلبوم گنجانده شده‌اند.

پیمان جوانمرد درباره این آلبوم نوشته است:

سخن اول: در مجموعه‌ای که می‌شنوید، روایت من از قطعات گوش آشنایی است که هر کدام عاشقانه‌ای در دل دارند. عاشقانه‌ها برای من حکایت عهدند، حکایت پیمان. این شد که این مجموعه را «پیمان» صدا کردم. روایت من (پیمان) از حکایت عهدهای عاشقانه.

سخن آخر: کلاویه‌های پیانو به من یاد دادند که زندگی پر از نور و تاریکی‌هایی است که معنای یکدیگر می‌شوند، سفید، سیاه، سفید سیاه. این آلبوم را تقدیم می‌کنم به سه همراه همیشگی که نورند در زندگی: پدرم، مادرم و سامان احتشامی.

احسان جوادی ضبط صدا، میکس و مسترینگ، سوگل ضامنی طراح گرافیک، کامبیز باقری عکاس، میلاد ملازم و رضا مینا تکنسین‌های پیانو هم دیگر عوامل اجرایی این آلبوم را تشکیل می‌دهند.

اخبار مرتبط:

آلبوم «پیمان» به بازار موسیقی می‌آید

منبع: مهر

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه