رفتن به بالا
  • دوشنبه - 3 آبان 1400 - 08:34
  • کد خبر : ۹۵۷۵
  • چاپ خبر : در این ماه یا آذر ماه در کیش به روی صحنه خواهم رفت
علی زند وکیلی
علی زندوکیلی:

در این ماه یا آذر ماه در کیش به روی صحنه خواهم رفت

علی زندوکیلی درباره بازگشت به اجرای صحنه ای پس از تعطیلی کنسرت ها به دلیل شیوع کرونا، می‌گوید: به احتمال زیاد در این ماه یا آذر ماه در کیش به روی صحنه خواهم رفت. در مدتی که کرونا شیوع پیدا کرده است تنها دو بار در کیش با حضور مخاطبان کنسرت داشته‌ام. این خواننده که […]

علی زندوکیلی درباره بازگشت به اجرای صحنه ای پس از تعطیلی کنسرت ها به دلیل شیوع کرونا، می‌گوید: به احتمال زیاد در این ماه یا آذر ماه در کیش به روی صحنه خواهم رفت. در مدتی که کرونا شیوع پیدا کرده است تنها دو بار در کیش با حضور مخاطبان کنسرت داشته‌ام.

این خواننده که شامگاه یکشنبه، دوم آبان ماه اجرای موسیقی در مراسم اختتامیه جشنواره فیلم کوتاه تهران را برعهده داشت، پیش از این اجرا در ویژه برنامه رادیویی «پرانتز باز» حاضر شد و گفت: دعا می‌کنم هرچه زودتر بستر این بیماری فروکش کند و ما به صحنه برگردیم؛ چون خودمان هم دلمان برای هوادارانمان تنگ شده است.

او درباره اینکه دوران شیوع کرونا را تاکنون چگونه سپری کرده است، بیان کرد: همین که پس از این دو سال، سالم هستیم خدا را شاکرم. در این مدت عزیزان گران‌بها و گرانقدری را در هنر به خصوص در حوزه سینما و تلویزیون از دست دادیم که باعث تأسف است. ولی همین که به سهم خودمان توانستیم این بلا را بگذرانیم جای شکرش باقی است. امیدوارم این بلا از سر دیگران هم بگذرد و بیش از این شاهد دردها، رنج‌ها و هجرت‌ها نباشیم. به هر حال کرونا آسیب خود را به خصوص به اهالی موسیقی وارد ساخت و از خدا می‌خواهم با بازگشت به صحنه، آسیبی که بیش از همه از لحاظ روحی به هنرمندان وارد شد جبران شود.

زندوکیلی در انتها گفت: در این مدت کارهای زیادی ضبط کرده‌ایم که آماده پخش هستند ولی به خاطر شرایط موجود تاکنون موفق به پخش نشده‌ایم؛ البته به زودی یک یا دو تا از کارهایم را منتشر خواهیم کرد.

منبع: ایسنا

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه