رفتن به بالا
  • دوشنبه - 5 مهر 1400 - 13:44
  • کد خبر : ۸۹۸۷
  • چاپ خبر : واکسیناسیون اعضای خانه موسیقی تا ۷ مهر تمدید شد

واکسیناسیون اعضای خانه موسیقی تا ۷ مهر تمدید شد

با توجه به درخواست‌ها واکسیناسیون اعضای خانه موسیقی در روزهای ششم و هفتم مهرماه نیز انجام می شود. به نقل از خانه موسیقی، پس از انجام واکسیناسیون هنرمندان در روزهای ۳۰ و ۳۱ شهریور، درخواست‌هایی از سوی اعضای خانه موسیقی برای انجام واکسیناسیون مطرح شد که با تلاش‌های خانه و هماهنگی با وزارت بهداشت، درمان […]

با توجه به درخواست‌ها واکسیناسیون اعضای خانه موسیقی در روزهای ششم و هفتم مهرماه نیز انجام می شود.

به نقل از خانه موسیقی، پس از انجام واکسیناسیون هنرمندان در روزهای ۳۰ و ۳۱ شهریور، درخواست‌هایی از سوی اعضای خانه موسیقی برای انجام واکسیناسیون مطرح شد که با تلاش‌های خانه و هماهنگی با وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و دانشگاه علوم پزشکی ایران، مقرر شد پایگاه واکسیناسیون هنرمندان روزهای سه شنبه و چهارشنبه (ششم و هفتم مهر) در محل خانه موسیقی برقرار باشد.

اعضای خانه موسیقی با مراجعه به سامانه //iranhmusic.ir/crm/reg.php اطلاعات خود را وارد کرده و در یکی از این دو روز به خانه موسیقی برای دریافت واکسن اقدام کنند.

فرایند واکسیناسیون از ساعت ۱۰ صبح آغاز و فهرست نوبت دهی ساعت ۱۵ بسته می‌شود؛ افرادی که تا این ساعت به خانه موسیقی مراجعه کنند، واکسینه می‌شوند. اولویت نوبت دهی نیز بر اساس ثبت نام در سامانه است.

 

منبع: ایمنا

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه