رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 31 شهریور 1400 - 08:51
  • کد خبر : ۸۷۹۴
  • چاپ خبر : قطعه «حکایت» با آهنگسازی سعید کرمی منتشر شد

قطعه «حکایت» با آهنگسازی سعید کرمی منتشر شد

سعید کرمی آهنگساز جوان کشورمان، که در هفته‌های گذشته آهنگ‌های «خزان» و «فریاد» را منتشر کرده، اکنون اثرِ «حکایت» را در اختیار علاقه‌مندان به موسیقی قرار داده است. آهنگ‌های «فریاد» و «خزان» حاصل همکاری سعید کرمی با تعدادی از نوازندگانِ برجسته کشور ترکیه بود. این بار اما آهنگ «حکایت» حاصل همکاری سعید کرمی با سه […]

سعید کرمی آهنگساز جوان کشورمان، که در هفته‌های گذشته آهنگ‌های «خزان» و «فریاد» را منتشر کرده، اکنون اثرِ «حکایت» را در اختیار علاقه‌مندان به موسیقی قرار داده است.

آهنگ‌های «فریاد» و «خزان» حاصل همکاری سعید کرمی با تعدادی از نوازندگانِ برجسته کشور ترکیه بود.

این بار اما آهنگ «حکایت» حاصل همکاری سعید کرمی با سه نوازنده موسیقی ایرانی است؛ ترگل خلیقی نوازنده تار، امیرحسین مختاری نوازنده قانون و سمانه گلکار نوازنده دایره؛ در اجرای آهنگ «حکایت» حضور داشته‌اند.

این قطعه در قالب رِنگی در آواز دشتی ساخته شده است.

تنظیم‌کننده و نوازنده پیانو فرشاد دهنوی است و میکس و مسترینگ این اثر بر عهده مهدی رمضانی بوده است. همچنین صدابردار آهنگ «حکایت» مسعود افجه‌ای و فرشاد دهنوی بوده‌اند.

سعید کرمی آهنگساز و نوازنده کلارینت است که سال‌های بسیاری را در ترکیه مشغول آموختن موسیقی و نوازندگیِ کلارینت بوده است. او نزد بسیاری از بزرگان موسیقی ترکیه آموزش دیده است و توانایی اجرای دستگاه‌های موسیقی ایرانی با ساز کلارینت و ساکسفون را دارد.

 

در ادامه می توانید «حکایت» را بشنوید:

 

منبع: ایلنا

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه