رفتن به بالا
  • دوشنبه - 29 شهریور 1400 - 12:18
  • کد خبر : ۸۷۶۰
  • چاپ خبر : عذرخواهی پیمان یوسفی به دلیل انتشار نماهنگ در ماه صفر

عذرخواهی پیمان یوسفی به دلیل انتشار نماهنگ در ماه صفر

پیمان یوسفی سرپرست گروه موسیقی «سل لا» در دیدار با امام جمعه و رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان دزفول از اینکه وقت مناسبی را برای انتشار کلیپ انتخاب نکرده بود، عذرخواهی و از برخورد منطقی و معقول مسوولان محلی این شهرستان با وی قدردانی کرد. رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان دزفول نیز گفت: جوانان هنرمند […]

پیمان یوسفی سرپرست گروه موسیقی «سل لا» در دیدار با امام جمعه و رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان دزفول از اینکه وقت مناسبی را برای انتشار کلیپ انتخاب نکرده بود، عذرخواهی و از برخورد منطقی و معقول مسوولان محلی این شهرستان با وی قدردانی کرد.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان دزفول نیز گفت: جوانان هنرمند باید مقتضیات فرهنگی جامعه را رعایت کنند و با اخذ مجوزهای لازم و رعایت مقررات و ضوابط مربوطه به فعالیت‌های هنری بپردازند.

حجت الاسلام سیدمحمدعلی قاضی دزفولی به هنرمندان توصیه کرد شئونات دینی را رعایت و در فعالیت‌های هنری مطابق ضوابط و مقررات عمل کنند.
وی افزود: هنرمندان جوان باید مراقب فتنه‌ها و دسیسه‌های دشمنان داخلی و خارجی باشند و فریب ظاهر دلسوزانه آنها را نخورند.
امام جمعه دزفول در این دیدار یک جلد کلام الله مجید و یک قاب عکس «یا صاحب الزمان ادرکنی» به سرپرست این گروه موسیقی اهدا کرد.

اخیرا اجرای موسیقی در یک خانه تاریخی دزفول و انتشار کلیپ آن در ماه صفر واکنش‌هایی داشت و برخی افراد سودجو و شبکه‌های معاند با جریان سازی تلاش داشتند از این موضوع بهره برداری کنند.

 

منبع: ایرنا

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه