رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 2 اسفند 1396 - 10:17
  • کد خبر : ۷۷۸۲
  • چاپ خبر : آلبوم «زمان» علیرضا قرایی‌منش منتشر شد

آلبوم «زمان» علیرضا قرایی‌منش منتشر شد

جدیدترین آلبوم «علیرضا قرایی‌منش» به نام «زمان» منتشر شد. این مجموعه در قالب پکیجی شامل یک سی‌دی صوتی و یک دی‌وی‌دی تصویری به بازار ارائه شده است. سی‌دی صوتی آلبوم زمان شامل چهارده قطعه به نام‌های زمان، امید دارم، چقدر سرده، ستاره جون، اینجا هوا بارونیه، بگو حرفاتو، تب تو، بهار، سایه، من اومدم، راه […]

جدیدترین آلبوم «علیرضا قرایی‌منش» به نام «زمان» منتشر شد.

این مجموعه در قالب پکیجی شامل یک سی‌دی صوتی و یک دی‌وی‌دی تصویری به بازار ارائه شده است. سی‌دی صوتی آلبوم زمان شامل چهارده قطعه به نام‌های زمان، امید دارم، چقدر سرده، ستاره جون، اینجا هوا بارونیه، بگو حرفاتو، تب تو، بهار، سایه، من اومدم، راه دریا، نیستی ببینی، زندگی و خوبه حالم است.
دی‌وی‌دی این مجموعه هم شامل فیلم اجرای آنپلاگد علیرضا قرایی‌منش با قطعات این آلبوم در برج آزادی تهران است که البته دو قطعه یه حالی دارم این روزا و از دور هم در این دی‌وی‌دی وجود دارد. آهنگسازی و تنظیم و نوازندگی تمامی قطعات اثری از علیرضا قرایی‌منش است و ترانه‌ها توسط بابک صحرایی، روزبه بمانی، حمیدرضا صمدی، حامد صوفی‌پور، پوریا ربیعی و عرفان سلیمی سروده شده‌اند.

هفته گذشته هم مراسم رونمایی از آلبوم علیرضا قرایی‌منش در فرهنگسرای نیاوران تهران برگزار شد و این خواننده پذیرای جمعی از چهره‌های هنری و برخی مخاطبانش بود. در این برنامه که با اجرا و مدیریت سعید امیراصلانی برگزار شد هنرمندانی نظیر علیرضا میرآقا، علیرضا شمس اسکندری، مهدیه عرب، آرش نصیری، بنیامین بیانی و علیرضا قادری اقدم از جمله مهمانان حاضر در این برنامه بودند.

منبع: موسیقی ما

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه