رفتن به بالا
  • دوشنبه - 24 خرداد 1395 - 12:07
  • کد خبر : ۶۹۵۳
  • چاپ خبر : علیرضا قربانی در جشنواره اروپایی می‌خواند/ تمدیدِ «دخت پری‌وار»

علیرضا قربانی در جشنواره اروپایی می‌خواند/ تمدیدِ «دخت پری‌وار»

علیرضا قربانی خواننده موسیقی ایرانی به همراه تعدادی از نوازندگان برای شرکت در یک جشنواره معتبر اروپایی به کشور سوییس سفر کرد.  علیرضا قربانی خواننده صاحب نام موسیقی ایرانی به منظور شرکت در هشتمین جشنواره موسیقی کلاسیک و فولک «لنز بورگاید» زوریخ عازم کشور سوییس شد. این خواننده در جریان برگزاری این جشنواره که یکی […]

علیرضا قربانی خواننده موسیقی ایرانی به همراه تعدادی از نوازندگان برای شرکت در یک جشنواره معتبر اروپایی به کشور سوییس سفر کرد.

 علیرضا قربانی خواننده صاحب نام موسیقی ایرانی به منظور شرکت در هشتمین جشنواره موسیقی کلاسیک و فولک «لنز بورگاید» زوریخ عازم کشور سوییس شد.

این خواننده در جریان برگزاری این جشنواره که یکی از رویدادهای معتبر موسیقی کشور اروپاست همراه با سامان صمیمی و میلاد محمدی برنامه ای را در روز سه شنبه ۲۵ خرداد ماه اجرا می‌کند.

روت زنگر مدیر جشنواره «لنز بورگاید» در دعوتنامه ای که برای گروه ایرانی ارسال کرده از آنها به عنوان گروه فوق العاده موسیقی کشورمان یاد کرده که قرار است در این برنامه اجرایی داشته باشند.

علیرضا قربانی که هم اکنون درگیر برگزاری مجموعه کنسرت های «دخت پری وار» به آهنگسازی مهیار علیزاده است، با تمدید کنسرت خود به دلیل استقبال قابل توجه مخاطبان روزهای ۲۸ خرداد و ۱۸ تیر نیز در تالار وحدت میزبان علاقه مندان موسیقی خواهد بود.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه