رفتن به بالا
  • یکشنبه - 21 تیر 1394 - 10:19
  • کد خبر : ۶۲۹۴
  • چاپ خبر : محسن یگانه به دبی می رود
محسن یگانه

محسن یگانه به دبی می رود

صفحه موسیقی : محسن یگانه خواننده موسیقی پاپ کشورمان در روزهای پایانی ماه مبارک رمضان ضمن اجرا در جزیره کیش خود را برای اجرای برنامه در چند شهر ایران و همچنین دبی آماده می کند.علی ثابت رهبر ارکستر کنسرت های محسن یگانه در تشریح جزییات کنسرت های جدید این خواننده گفت: از بیستم تا بیست […]

صفحه موسیقی : محسن یگانه خواننده موسیقی پاپ کشورمان در روزهای پایانی ماه مبارک رمضان ضمن اجرا در جزیره کیش خود را برای اجرای برنامه در چند شهر ایران و همچنین دبی آماده می کند.علی ثابت رهبر ارکستر کنسرت های محسن یگانه در تشریح جزییات کنسرت های جدید این خواننده گفت: از بیستم تا بیست و چهارم تیر ماه امسال به مدت پنج شب در جزیره کیش تور کنسرت های محسن یگانه برگزار می شود، ضمن اینکه بیست و نهم تیر هم در دبی اجرای زنده ای خواهیم داشت. این در حالی است که روز ۳۱ تیر ماه نیز در منطقه چادگان اصفهان و دوم مرداد ماه نیز در منطقه آزاد ماکو اجرای زنده خواهیم داشت.وی بیان کرد: در تمامی این کنسرت ها که به نوعی تازه ترین ترین برنامه های محسن یگانه بعد از ایام ماه مبارک رمضان است قطعاتی جدید از این خواننده که اردیبهشت ماه امسال با عنوان «نگاه من» روانه بازار موسیقی شد برای علاقه مندان اجرا می شود. البته مانند همیشه تمام تلاش ما این است که برنامه های خاطره انگیزی را برای طرفداران اجرا کنیم تا آنها از اجرایی که به آنها تقدیم می کنیم، راضی باشند.

رهبر ارکستر کنسرت های محسن یگانه در پایان توضیح داد: دنبالش می‌رم، چقدر دیر، دیوار، نه، درکم کن، خاطره بازی، جاده، تو فکر می‌رم، نگاه، دلکم، دلسرد، انتظار و پرنده قطعات منتشر شده در آلبوم «نگاه من» هستند که امیدواریم بتوانیم منتخبی از این ملودی ها را همراه با آثار پرطرفدار قبلی اجرا کنیم. ضمن اینکه طرفداران مطمئن باشند ما در هر مکانی که کنسرت برگزار می کنیم برایمان موقعیت جغرافیایی کنسرت تفاوتی با کنسرت تهران نمی کند و به تناسب امکانان هر آنچه را در توان داشته باشیم اجرا می کنیم.

آلبوم «نگاه من» تازه ترین اثر محسن یگانه است که اردیبهشت ماه امسال در بازار موسیقی منتشر شد. فیروز ویسانلو، بابک ریاحی‌پور، همایون نصیری، بابک مالکی‌فر، آرمین قیطاسی، علی ثابت، احسن نی‌زن، فرشید ادهمی، مسعود همایونی، مهیار رضوان، میلاد عالمی، عمادرضا نکویی، نیما رمضان، ایمان حجت، علی جعفری‌پویان، بهنام حکیم، آرین کشیشی، هامون میرزایی نوازندگان این آلبوم بودند.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه