رفتن به بالا
  • یکشنبه - 21 تیر 1394 - 11:09
  • کد خبر : ۶۲۹۹
  • چاپ خبر : از عشق در کرمانشاه اجرا می شود

از عشق در کرمانشاه اجرا می شود

صفحه موسیقی – محمد اکبری : روزهای ۲۷ و ۲۸ تیر ماه و به مناسبت عید سعید فطر، «حمید عسکری» خواننده جوان موسیقی پاپ در سالن «انتظار» شهر کرمانشاه و به تهیه کنندگی «سالار زنگنه» به روی صحنه می رود و قطعات آخرین آلبوم خود، «از عشق» را اجرا خواهد کرد. «سالار زنگنه» تهیه کننده ی […]

صفحه موسیقی – محمد اکبری : روزهای ۲۷ و ۲۸ تیر ماه و به مناسبت عید سعید فطر، «حمید عسکری» خواننده جوان موسیقی پاپ در سالن «انتظار» شهر کرمانشاه و به تهیه کنندگی «سالار زنگنه» به روی صحنه می رود و قطعات آخرین آلبوم خود، «از عشق» را اجرا خواهد کرد.

«سالار زنگنه» تهیه کننده ی این کنسرت که خود نیز تجربه ی خوانندگی و آهنگسازی را نیز در کارنامه ی هنری خود دارد در گفتگویی کوتاه در رابطه با نحوه ی برگزاری این کنسرت این چنین گفت: « مشکلات متعددی بر سر راهم قرار گرفت که در نهایت با پیگیری های مستمرم توانستم مجوز کنسرت را برای عید فطر دریافت کنم و از سوی دیگر در کمال ناباوری فردای روزی که جناب دکتر ارجمند استعفا دادند، در پایان وقت اداری نامه دفتر موسیقی به کرمانشاه ارسال شد و خدا را شاکرم که در نهایت و با لطف مسئولین چه در اداره ارشاد کرمانشاه و چه در دفتر موسیقی مجوز این کنسرت صادر شد.»

وی در ادامه نیز در رابطه با نحوه ی آشنایی و همکاری اش با «حمید عسکری» نیز گفت: « با اینکه تا پیش از این اتفاق با ایشان هیچ گونه ارتباطی نداشتم اما احساس می کردم که انسان خوب و در عین حال در کارشان حرفه ای هستند و البته که طرفداران زیادی نیز دارند. از طریق یکی از دوستان بزرگوارم با جناب «رضا عسکری» مدیر برنامه های ایشان ارتباط برقرار کردم که بسیار با احترام و خوش برخورد بودند. خوشبختانه پس از صحبت با ایشان نیز تا به امروز نیز بر همین عقیده ام ماندم و از انتخابم نیز راضی هستم.»

گفتنی است که «سالار زنگنه» که از همکاران ما نیز در رسانه صفحه موسیقی ( موزیک بورد ) می باشد ؛ پس از اتمام این کنسرت آلبوم خودش را نیز با نام «یک سال و نیم» منتشر خواهد کرد. علاقه مندان به حضور در کنسرت حمید عسکری در کرمانشاه می توانند با مراجعه به سایت ایران کنسرت ، بلیط این اجرا را تهیه فرمایند.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه