رفتن به بالا
  • یکشنبه - 14 تیر 1394 - 19:39
  • کد خبر : ۶۲۸۰
  • چاپ خبر : تاسف مانی رهنما از حضور خوانندگانی با صدای زنانه !

تاسف مانی رهنما از حضور خوانندگانی با صدای زنانه !

صفحه موسیقی : به گزارش روابط عمومی برج میلاد تهران، مانی رهنما با حضور در جشنواره رمضانی شهر خدا در سخنانی با ابراز تاسف از حضور خوانندگانی که صدای زنانه دارند، گفت: متاسفانه دولت رسالت خود را در هنر موسیقی به خوبی به جا نیاورده است چرا که باید برنامه ریزی‌های هدفمندتری پیش رو داشته باشند. […]

صفحه موسیقی : به گزارش روابط عمومی برج میلاد تهران، مانی رهنما با حضور در جشنواره رمضانی شهر خدا در سخنانی با ابراز تاسف از حضور خوانندگانی که صدای زنانه دارند، گفت: متاسفانه دولت رسالت خود را در هنر موسیقی به خوبی به جا نیاورده است چرا که باید برنامه ریزی‌های هدفمندتری پیش رو داشته باشند. به عنوان مثال بارها شاهد بوده ایم خوانندگانی با صداهای زنانه مجوز گرفته اند در صورتی که چنین چیزی اصلا درست نیست.

وی ادامه داد: امشب از مردم انرژی خوبی گرفتم و از دیدن این شور و انرژی آنها لذت بردم.امیدوارم همیشه مردمم را شاد و سرزنده ببینم.

رهنما درباره اقداماتی که متولیان فرهنگی در حوزه موسیقی انجام داده اند توضیح داد: متاسفانه دولت رسالت خود را در هنر موسیقی به خوبی به جا نیاورده است چرا که باید برنامه ریزی های هدفمندتری پیش رو داشته باشند. متاسفانه بارها شاهد بودیم که آثاری که از استانداردهای لازم برخوردار نبودند مجوز گرفته اند. به نظر من نباید به هر اثری مجوز نشر داد چرا که ذهن مخاطب را نسبت به موسیقی آشفته می کند. متاسفانه بارها شاهد بوده ایم خوانندگانی با صداهای زنانه مجوز گرفته اند در صورتی که چنین چیزی اصلا درست نیست.

وی افزود: اگر مسئولان لازم می دانند خواندن را برای بانوان آزاد کنند و اگر خیر چه لزومی دارد خوانندگانی رشد کنند که با صدای زنانه می خوانند. در یکی دو دهه اخیر شاهد گرایش چشمگیر مردم به سمت موسیقی بوده ایم ودر حال حاضر موسیقی هنرجویان بسیار زیادی دارد. این استقبال شناخت و آگاهی مردم را نسبت به موسیقی بیشتر کرده است. بنابراین کار کردن برای این دسته از افراد دشوارتر است.

انتقاد از عدم حمایت رسانه ملی از خوانندگان

به گفته این خواننده پاپ، مخاطب امروز ما نسلی است که دیگر هر چیزی را نمی پذیرد و آگاهی اش  بیشتر شده است. در شرایطی که امکان استفاده از کلیپ و یا شبکه های ماهواره ای برای خواننده وجود ندارد تنها رسانه ملی است که می تواند به رشد خواننده کمک کند. اما متاسفانه تلویزیون هم آنطور که از آن انتظار می رود موفق نبوده است. این رسانه می تواند بسیار شکیل تر عمل کند.

مانی رهنما درپایان درباره  حس و حال خود در ماه مبارک رمضان  گفت: خیلی زیباست که در این ماه کمتر شاهد گناه کردن هستیم. انسان ها در این ماه مهربان ترند و حس می کنم این تاثیرات از  نیرویی فرازمینی و فراانسانی  است که فضای حاکم در هرنقطه ای را تحت الشعاع قرار می دهد. به نظر من حتی آن هایی که  به دلیل بیماری و هر دلیل دیگری روزه نمی گیرند هم از محاسن  ماه رمضان بهره مند می شوند.

 

 

به نقل از خبرگزاری تسنیم

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه