رفتن به بالا
  • شنبه - 23 خرداد 1394 - 14:05
  • کد خبر : ۶۰۶۹
  • چاپ خبر : بررسی اجمالی علی عبدالمالکی

بررسی اجمالی علی عبدالمالکی

صفحه موسیقی – تحریریه: چند سال پیش که هنوز اینترنت تب و تاب این روزها را نداشت ؛ آلبومی در فضای مجازی به انتشار رسید که به سرعت همه گیر شد . این قدر این آلبوم مورد پسند عموم واقع شد که تیم تولید کننده با فاصله ی بسیار کوتاهی ؛ آلبوم دیگری را به بازار ( غیر […]

صفحه موسیقی – تحریریه: چند سال پیش که هنوز اینترنت تب و تاب این روزها را نداشت ؛ آلبومی در فضای مجازی به انتشار رسید که به سرعت همه گیر شد .

این قدر این آلبوم مورد پسند عموم واقع شد که تیم تولید کننده با فاصله ی بسیار کوتاهی ؛ آلبوم دیگری را به بازار ( غیر مجاز ) عرضه نمودند که اتفاقا ً آن هم با اقبال عمومی مواجه شد .

اما چه چیزی اسباب پسند مردم را فراهم کرد : صدای گرم خواننده ( در آن زمان تا حدودی شبیه به رضا صادقی ) ؛ ملودی های احساسی و غم آلود ، تنظیم های ترنس و هیجانی که تا آن روی بورس نبود چرا که در آن سال ها تکنو باب بود ! ( هرچند تنظیم ها کاور بود یا سازهایش کپی شده از کارهای ترکی بود ؛ به هر صورت در آن زمان نوعی خلاقیت بود ! )

همچنین جنس معرفی و صدای معرفی ! این معرفی انرژی خاصی به مخاطب القا می کرد که در واقع خیلی ها دنباله رو این قضیه شدند و تا امروز نیز این اثرات دیده می شود .

ali-abdolmalekii

علی عبدالمالکی که آن اوایل دو – سه ماهی مردم به نام علی عبدالملکی می شناختندش ؛ خیلی خوب به بازار معرفی شد. او خیلی تند و تیز معرفی شد و البته جایگاه خوبی به دست آورد اما آنچه وی را ماندگار کرده است این است که وی آرام آرام ؛ به همه چیز رسید ؛ و این یعنی حرفه ایی بودن !

علی عبدالمالکی دو آلبوم غیر مجاز و بسیاری تک آهنگ داشت اما کنسرت برگزار کرد (( در صورتی که آلبوم مجازی نداشت )) .

وی حتی تا مرز خداحافظی از پاپ نیز رسید ؛ بدلیل اینکه مجوز گرفتن آلبومش ؛ داستانی عجیب شد ! به هر حال وی مدتی پیش توانست آلبوم نخست مجازش را نشر دهد و هواداران خود را از این انتظار طولانی جدا کرد .

امروز علی عبدالمالکی  ؛ یک جوان با تجربه و دنیا دیده در موسیقی است . او در انتخاب همکارانش دقت بالایی دارد . ترانه های خوبی را انتخاب می کند و تفکرات کاملا ً حرفه ایی دارد و البته منش و معرفت وی نیز زبانزد است میان اهالی موسیقی و بویژه هوادارانش .

رسانه ی صفحه ی موسیقی ( موزیک بورد ) برای این هنرمند جوان ؛ خلاق و فعال موسیقی ؛ آرزوی بهترین ها را دارد .

 

Abdolmaleki

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه