رفتن به بالا
  • سه شنبه - 29 اردیبهشت 1394 - 12:58
  • کد خبر : ۵۸۲۸
  • چاپ خبر : شهر من بخند / آلبوم جدید “پالت” رونمایی شد
«شهر من بخند» آلبوم گروه پالت

شهر من بخند / آلبوم جدید “پالت” رونمایی شد

صفحه موسیقی – حامد بهجتی : آلبوم “شهر من بخند” شنبه 26 اردیبهشت ماه با حضور گروه پالت و گروه “بمرانی” رونمایی شد و این دو گروه برای مخاطبان،  در فضای بیرونی عمارت مسعودیه اجرایی رایگان داشتند. تهیه‌کننده آثار پالت که پیشتر خبر از رونمایی غافلگیرکننده‌ای در عمارت مسعودیه خبر داده بود؛ در این مراسم “بمرانی” […]

صفحه موسیقی – حامد بهجتی : آلبوم “شهر من بخند” شنبه 26 اردیبهشت ماه با حضور گروه پالت و گروه “بمرانی” رونمایی شد و این دو گروه برای مخاطبان،  در فضای بیرونی عمارت مسعودیه اجرایی رایگان داشتند.

تهیه‌کننده آثار پالت که پیشتر خبر از رونمایی غافلگیرکننده‌ای در عمارت مسعودیه خبر داده بود؛ در این مراسم “بمرانی” را برای اجرا به عمارت مسعودیه آورد. گروه بمرانی، پیش از ورود پالت روی صحنه با روایتی طنزآمیز؛ درباره مفهوم رونمایی اجرای موسیقی داشت.

پس از آن گروه پالت روی صحنه آمد و به اجرای قطعاتی چون سال تا سال، اینجا شهر من نیست و … ، از آلبوم “شهر من بخند” پرداخت و بعد از اجر؛ امید نعمتی درباره آلبوم گفت: آنچه برای شما در این آلبوم ارائه شده؛ حاصل تلاشی‌ست که از دل برآمده و از مردم همین شهر برای مخاطبان عرضه شده است. همه‌ی اعضای گروه «پالت» هم مانند شما در این شهر زندگی می‌کنند و مانند شما در این شهر با تک تک مناطق آن خاطره های زیادی دارند. از همه شما تشکر می‌کنم که دراین مدت کنار گروه بودید و ثابت کردید که شهر هنوز نمرده و می‌خندد.

در پایان این برنامه؛ مردم از کاورهای آلبوم شهر من بخند رونمایی کردند و این اثر در محوطه بیرونی عمارت مسعودیه برای مخاطبان عرضه شد.

در انتهای مراسم، در حالیکه موسیقی آلبوم «شهر من بخند» در فضای عمارت پخش می‌شد، مردم  در گوشه‌ای از حیاط عمارت، آلبوم گروه را با قیمت  15 هزار تومان  خریداری کردند.

«شهر من بخند» پس از ماه‌ها تلاش پالت در استودیو کرگردن تهران ضبط شد و مراحل نهایی مسترینگ خود را در استودیو ابی‌رود، یکی از معتبرترین استودیوهای جهان، به پایان رساند تا بالاخره در هفته آخر اردیبهشت ماه 94 به بازار عرضه شود. اعضای گروه و عوامل تولید آلبوم «شهر من بخند» معتقدند این آلبوم فضایی کاملاً متفاوت با «آقای بنفش»، آلبوم پیشین آنها، دارد و فصل نوینی در فعالیت‌های این گروه به حساب می‌آید.

از جمله هنرمندانی  که در مراسم رونمایی از آلبوم «شهر من بخند» حضور داشتند  فرهاد توحیدی، مرضیه برومند، شهرام مکری، حبیب رضایی، فردین خلعتبری و بهنام ابوالقاسم بودند.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه