رفتن به بالا
  • شنبه - 29 فروردین 1394 - 09:37
  • کد خبر : ۵۵۷۶
  • چاپ خبر : در یازدهمین سال تولد نشر ˝آوا خورشید˝ / بابک چمن آرا: تغییر قیمت‌ آلبوم ها بعد از ۲۰ ماه..!

در یازدهمین سال تولد نشر ˝آوا خورشید˝ / بابک چمن آرا: تغییر قیمت‌ آلبوم ها بعد از ۲۰ ماه..!

صفحه موسیقی-مینا آتشی: در آستانه یازدهمین سال تولد نشر ˝آوا خورشید˝ اول اردیبهشت ماه صدمین آلبوم این شرکت منتشر و قیمت‌ آلبوم های این انتشاراتی بعد از ۲۰ ماه تغییر خواهد کرد. بابک چمن آرا  با اعلام این مطلب گفت: ۲۷ فروردین‌ماه، تولد ۱۱ سالگی انتشارات “آوا خورشید” است و به همین مناسبت قرار است، […]

صفحه موسیقی-مینا آتشی: در آستانه یازدهمین سال تولد نشر ˝آوا خورشید˝ اول اردیبهشت ماه صدمین آلبوم این شرکت منتشر و قیمت‌ آلبوم های این انتشاراتی بعد از ۲۰ ماه تغییر خواهد کرد.

بابک چمن آرا  با اعلام این مطلب گفت: ۲۷ فروردین‌ماه، تولد ۱۱ سالگی انتشارات “آوا خورشید” است و به همین مناسبت قرار است، اول اردیبهشت‌ماه صدمین آلبوم خود را منتشر کنیم.

مدیر مرکز موسیقی “بتهوون” ادامه داد: این آلبوم “مهراب” نام دارد و رامین ترکیان آهنگساز آن است. رامین ترکیان نوازنده و آهنگساز ایرانی که سالهاست خارج از کشور به سر می‌برد آهنگسازی گروه‌های “axiom of choice” و “نیاز” را در سابقه کاری خود دارد. خوانندگی کار نیز برعهدهٔ خسرو انصاری است. ژانر کار تلفیقی محسوب می‌شود و قطعات بر روی آثار شاعران کلاسیک ایرانی ساخته می‌شوند.

مدیر انتشارات “آوا خورشید” همچنین گفت: در همین تاریخ، نخستین اثر انتشارات ما با عنوان “خاموش دریا” باز نشر خواهد شد که یکی از آثار فریدون شهبازیان است و موسیقی فیلم‌های “خاموشی دریا”، “گوشواره”، “تنهایی باد”، “خانه روشن” و “آرزوهای زمین” را در بر می‌گیرد. کارگردان همهٔ فیلم‌های این آلبوم وحید موساییان است که آن زمان با همکاری شرکت “راویان هنر شرق” به بازار آمد.

او همچنین اعلام کرد: با انتشار آثار جدید، قیمت آلبوم‌های شرکت ما از ۱۰ هزار تومان به ۱۲ هزار تومان تغییر خواهد کرد و این تغییر قیمت‌ها در “آواخورشید” پس از ۲۰ ماه انجام می‌شود.

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه