رفتن به بالا
  • یکشنبه - 2 فروردین 1394 - 22:18
  • کد خبر : ۵۴۵۱
  • چاپ خبر : نخستین تیتراژ با صدای «اهورا ایمان» منتشر شد

نخستین تیتراژ با صدای «اهورا ایمان» منتشر شد

صفحه موسیقی-مینا آتشی: در اولین روز از سال جدید، اولین تیتراژ با صدای اهورا ایمان منتشر شد. این آهنگ که تیتراژ پایانی سریال «سر به راه» به کارگردانی سعید سهیلی ست، روی ترانه ای از خود اهورا ایمان و توسط خود او ساخته شده و علیرضا ظریف هم آن را تنظیم کرده است. ایمان در سال […]

صفحه موسیقی-مینا آتشی: در اولین روز از سال جدید، اولین تیتراژ با صدای اهورا ایمان منتشر شد. این آهنگ که تیتراژ پایانی سریال «سر به راه» به کارگردانی سعید سهیلی ست، روی ترانه ای از خود اهورا ایمان و توسط خود او ساخته شده و علیرضا ظریف هم آن را تنظیم کرده است. ایمان در سال 93، بعد از انتشار قطعه «گله دارم»، قطعات شنیدنی «اما تحمل می کنم» و «قصه اینجوری نبود» را با آهنگسازی و ترانه خود خواند و منتشر کرد که استقبال خوبی هم از این قطعات صورت گرفت و حالا با تیتراژخوانی در این سریال وارد فاز جدیدی از فعالیت حرفه ای خوانندگی خود شده است.

سریال سربه راه هر شب ساعت بیست و پانزده دقیقه و تکرار آن ساعت سی دقیقۀ بامداد و ده صبح روز بعد از شبکه تهران(شبکه پنج) پخش می شود و در آن بازیگرانی نظیرمسعود کرامتی ،الناز حبیبی ،افسانه چهره آزاد، بیژن بنفشه خواه،شهین تسلیمی و شقایق دهقان ایفای نقش می کنند و موسیقی متن سریال هم کار حمیدرضا صدری ست. تم کلی تیتراژ پایانی این سریال به علت تداخل با ایام فاطمیه مناسب این ایام و در دستگاه شور و دشتی ساخته شده و تمی متاثر ازملودیهای فولک شمال کشور دارد. این قطعه را آهنگساز و تنظیم کننده جوان و با استعداد، علیرضا ظریف انجام داده و احسان نی زن هم در آن کمانچۀ نواخته است.

گفتنی ست اهورا ایمان قبل از این با ایرج محمدی تهیه کننده این سریال در سریال های «معصومیت از دست رفته» و« باران عشق» به عنوان ترانه سرای تیتراژ همکاری داشته است.

همچنین در شب اول پخش این تیتراژ به اشتباه نام گروه دیگری به عنوان گروه سازنده در تیتراژ پایانی سریال آمده بود اما با توجه به صدا و ترانه و آهنگ اهورا ایمان که امضای ویژه او را دارد، بسیاری از علاقمندان موسیقی متوجه این اشتباه شده بودند و با عذرخواهی گروه سازنده، از شب دوم پخش این سریال، این اشتباه مرتفع خواهد شد.

سریال سر به راه تا پایان تعطیلات عید نخستین تیتراژ با صدای «اهورا ایمان» منتشر شد.

این قطعه را اینجا بشنوید:

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه