رفتن به بالا
  • دوشنبه - 11 اسفند 1393 - 00:19
  • کد خبر : ۵۰۰۶
  • چاپ خبر : پخش «پنج‌شنبه» بابک برهانی از شنبه

پخش «پنج‌شنبه» بابک برهانی از شنبه

صفحه موسیقی – علی قیاسی: آلبوم «پنج‌شنبه» با صدای «بابک برهانی»، شنبه 16 اسفند در سراسر کشور پخش می‌شود.   آلبوم «پنج‌شنبه» که چهره‌های نام‌ آشنای موسیقیِ ایران از جمله «مهدی یراحی»، «مهدی یغمایی»، «بهروز لطفی‌پور»، «زهرا عاملی»، «حمید خلف‌بیگی»، «عبدالجبار کاکایی» و… در آن حضور دارند، توسط شرکت «دلپخش» که پیش از این آثار […]

صفحه موسیقی – علی قیاسی: آلبوم «پنج‌شنبه» با صدای «بابک برهانی»، شنبه 16 اسفند در سراسر کشور پخش می‌شود.

 

آلبوم «پنج‌شنبه» که چهره‌های نام‌ آشنای موسیقیِ ایران از جمله «مهدی یراحی»، «مهدی یغمایی»، «بهروز لطفی‌پور»، «زهرا عاملی»، «حمید خلف‌بیگی»، «عبدالجبار کاکایی» و… در آن حضور دارند، توسط شرکت «دلپخش» که پیش از این آثار ماندگاری از استاد «شجریان» را پخش کرده، در روز شنبه 16 اسفند در سراسر کشور پخش خواهد شد.

از این آلبوم که بعد از «باران تویی» (گروه چارتار) اولین آلبوم پاپِ «موسسه‌ فرهنگی هنری آوای مهربانی» می باشد ، انتظار می‌رود بتواند پایانِ خوشی را برای موسیقی در سال 93 رقم بزند.

«برهانی» که حضورِ پُررنگ و مستمری در رسانه‌ ملی (برنامه‌ رادیو هفت ) و فضای مجازی دارد، هواداران بسیاری را توانسته جذبِ سبک و استایلِ شخصیِ خود نماید. می‌توان گفت که «بابک» خواننده‌ای‌ست که شبیهِ هیچ‌کس نمی‌خواند!

«مهراز بیک‌محمدی» (مدیربرنامه‌ برهانی) با تائید این خبر به صفحه موسیقی اعلام کرد:

آلبوم «پنج‌شنبه» دومین اثرِ رسمی در قالبِ آلبومِ موسیقی‌ست که پس از آلبوم «سیم» (موسیقیِ تلفیقی) به آهنگسازی «سهند مهدی‌زاده» (آهنگساز فیلم «چند متر مکعب عشق») به همت «گروه فرهنگی هنری سل.لا.سی» منتشر می‌شود.

به گفته‌ مدیر برنامه‌ برهانی در بهار 94 نیز اولین کنسرتِ رسمیِ «بابک برهانی» با همکاریِ «آوای مهربانی» به مدیریت خانم فندرسکی برگزار خواهد شد.

آلبومِ «پنج‌شنبه» با مدیریتِ اجراییِ مصطفی زرآبادی‌پور برای اولین بار به صورتِ Enhanced CD تولید شده که علاوه بر 13 قطعه‌ صوتی، 4 ویدئوکلیپ نیز از طریقِ رایانه در دسترس است.

 

اخبار مرتبط