رفتن به بالا
  • دوشنبه - 11 اسفند 1393 - 12:08
  • کد خبر : ۵۰۱۳
  • چاپ خبر : تردید وارونا/ انتشار قطعه جدید بعد از دو سال

تردید وارونا/ انتشار قطعه جدید بعد از دو سال

صفحه موسیقی-مینا آتشی:  وارونا بعد از دو سال باری دیگر با قطعه ی «تردید»  به عرصه ی موسیقی کشور بازگشت . تردید توانست تمامی مخاطبین وارونا را برای این وقفه ی دو ساله راضی کند البته تک آهنگهایی از قبیل « مادیبا » ، « تسکین » و « دستبند آبی» جزء آهنگهایی به شما رمی […]

صفحه موسیقی-مینا آتشی:  وارونا بعد از دو سال باری دیگر با قطعه ی «تردید»  به عرصه ی موسیقی کشور بازگشت . تردید توانست تمامی مخاطبین وارونا را برای این وقفه ی دو ساله راضی کند البته تک آهنگهایی از قبیل « مادیبا » ، « تسکین » و « دستبند آبی» جزء آهنگهایی به شما رمی رود که «وارونا» در این مدت قبل از انتشار تردید آنها را به گوش مخاطبین موزیک سبک وارونا رسانده بود که بازید قابل قبولی در رسانه های انتشار موزیک ، در داخل کشور داشته اند .

قطعه ی تردید سروده ی «علیرضا علیخانزاده» می باشد و توسط خود گروه وارونا ساخته و تنظیم شده است .

طبق آخرین اخباری که از این گروه خاص ایرانی در سایتها و شبکه های اجتماعی دیده می شود این گروه با سرعت چشمگیری در حال فعالیت برای انتشار موزیک های جدید است ، این گروه موسیقی راک برای دسترسی راحت تر مخاطبین به اثار و اخبارشان پایگاه اینرنتی وارونا را به نشانی  www.varonna.com راه اندازی کرده اند که از هم اکنون در دسترس می باشد.

گروه موسیقی راک «وارونا» در رابطه با قطعه ی ” قلمرو ” در صحبتی با این پایگاه توضیح داد : انتشار قطعه «قلمرو» نیاز به یک حمایت ملی و مردمی دارد برای این موزیک احترام و ارزش معنوی بالایی قائلیم و صحبتهای علیرضا علیخانزاده این مطلب رو دریافت کردیم که به هیچ وجه دوست ندارد آهنگ ” قلمرو ” به سرنوشت ” مادیبا ” که بعد مرگ نلسون ماندلا و به احترام این شخص ساخته شده بود دچار بشه .

شایان به ذکر می باشد به زودی شاهد موزیک ویدئو بسیار حرفه ای با موسیقی به نام «ناشناس» از گروه «وارونا» خواهید بود.

در ادامه می توانید قطعه «تردید» را از این پایگاه دریافت و گوش نمایید .

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه