رفتن به بالا
  • جمعه - 1 اسفند 1393 - 03:40
  • کد خبر : ۴۷۹۵
  • چاپ خبر : “نبضِ” تقليد اين بار در رسانه ملي مي تپد / چاوشی، فرزین و یگانه در يك گروه!

“نبضِ” تقليد اين بار در رسانه ملي مي تپد / چاوشی، فرزین و یگانه در يك گروه!

صفجه موسیقی-سجاد مالمیر: طي ماه هاي اخير گروهي با نام « نبض » كه فعالیتش را در عرصه موسیقی آغاز و خيال داشته در مدتی کوتاه ره چند ساله را یک ماهه رود پا به عرصه گذاشته و به محبوبیتی نسبی نيز رسیده است. البته محبوبیت این گروه اندکی متفاوت تَر است. تيم سه نفره ي […]

صفجه موسیقی-سجاد مالمیر: طي ماه هاي اخير گروهي با نام « نبض » كه فعالیتش را در عرصه موسیقی آغاز و خيال داشته در مدتی کوتاه ره چند ساله را یک ماهه رود پا به عرصه گذاشته و به محبوبیتی نسبی نيز رسیده است.
البته محبوبیت این گروه اندکی متفاوت تَر است. تيم سه نفره ي “نبض” خواسته يا نا خواسته، با برنامه يا بي برنامه ريزي قبلي؛ هر كدام صداي مشابه يا بهتر است بگويم تقليدي از سه خواننده نام آشنايي پاپ كشور محسن چاوشي، فرزاد فرزين، محسن يگانه ارائه داده اند. جالب تر آنکه قطعات این گروه مورد حمایت رسانه ملی قرار گرفته و در ماه گذشته بارها آهنگ ٥٧ این گروه از شبکه های مختلف تلویزیون پخش و مخاطبان آن سه خواننده محبوب کشورمان را به اشتباه  يا شايد هم ابهام انداخته است. به گونه ای که مخاطبان موسیقی که کمتر به دنبال پيگيري  فعالیت های اخير اين خوانندگان هستند، این گونه می پندارند که چاوشی، یگانه و فرزین با هم گروه موسيقي تشكيل داده اند.
نكته ديگري كه جاي بسي تأمل دارد؛ اين گروه كه خود را یک گروه ارزشی هم می دانند و به سرعت صدایشان به تلویزیون ملی رسیده، میلی به افشای نام خود ندارند و بر این باورند که مهم تر از آن كه نامشان اعلام شود و مردم آن ها را بشناسند، آن است که به هدفی که می خواهند برسند حالا اين هدف چه مي تواند باشد مشخص نيست! شايد همان رواج تقليد صدا مد نظرشان است!!
اوضاع زماني بحث برانگيز شد كه “نبض” تيتراژ برنامه پر مخاطب ويتامين ٣ كه هر صبح از شبكه سوم سيما پخش مي شود را خواند و اين موضوع را مبهم تَر كرد كه آيا چاوشي، فرزين و يگانه که تا كنون مقلدان فراوانی داشته و همواره در برابر مقلدانش سکوت کرده اند، واكنشي به اين تقليد صدا كه اين روزها “نبض” به طور جدي تَر رواج داده، مي دهند يا خير؟!
لازم ذكر است؛ گروه موسیقی نبض طي  روزهای اخیر در همایش های متفاوتي در شهرهای مختلف به اجرا پرداخته و مخاطبان خاص خود را پيدا كرده است.

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه