رفتن به بالا
  • سه شنبه - 23 دی 1393 - 14:02
  • کد خبر : ۴۳۰۹
  • چاپ خبر : علیرضا عصار سال دیگر دست پر می‌آید

علیرضا عصار سال دیگر دست پر می‌آید

صفحه موسیقی-مینا آتشی: بالاخره بعد از مدت‌ها علیرضا عصار سکوت خبری‌اش را شکست و به هنرآنلاین، گفت: کار ضبط آلبوم جدیدم را مدتی است که شروع کردیم و تعدادی کار هم ساختیم که تمام سعی‌مان این است تا انتشار آن را به سال دیگر موکول کنیم چون به این طرف سال نمی‌رسد. عصار در ادامه […]

صفحه موسیقی-مینا آتشی: بالاخره بعد از مدت‌ها علیرضا عصار سکوت خبری‌اش را شکست و به هنرآنلاین، گفت: کار ضبط آلبوم جدیدم را مدتی است که شروع کردیم و تعدادی کار هم ساختیم که تمام سعی‌مان این است تا انتشار آن را به سال دیگر موکول کنیم چون به این طرف سال نمی‌رسد.

عصار در ادامه درباره ترانه‌سریان و آهنگسازان آلبوم جدیدش گفت: در آلبوم با خیلی‌ها کار کردم اما چون مطمئن نیستم که کدامیک از کارها را در آلبوم می‌گذاریم تنها به ذکر چند نام بسنده می‌کنم: بخش عمده اشعار توسط روزبه بمانی، افشین یدالهی، افشین مقدم سروده شده است و یکی دو نفر جوان با استعداد مثل یاسر قنبرلو هم ترانه‌هایی را در اختیار ما گذاشتند. اما در بخش موسیقی هم با علی بیرنگ، رضا روحانی، بهنام جلیلیان کار کردم و تعدای هم از ساخته‌های خودم هست.

این هنرمند درباره جزئیات بیشتر آلبوم گفت: هنوز برای انتخاب نام زود است و از آنجایی که تاریخ دقیق آن مشخص نیست بعید می‌دانم امسال منتشر شود و به طور قطعه انتشار آن به سال بعد می‌افتد. برای ارائه کار هنوز با شرکتی وارد مذاکره نشدیم که ترجیح می‌دهم اطلاعات بیشتر در این زمینه را به سال بعد زمانی که همه چیز قطعی شد واگذار کنم.

او در پایان صحبت‌هایش هم گفت: تعداد تراک‌ها مسئله‌ای استاندارد بوده و سلیقه‌ای نیست مطمئنا از 8 تا کمتر و بیشتر از 11 تا نخواهد بود.

جالب است بدانید اولین تجربه خوانندگی علیرضا عصار به طور رسمی، با اجرای قطعهٔ “عیدانه” به سفارش مرکز موسیقی سازمان صدا و سیما در سال ۱۳۷۷ شکل گرفت، پس از آن در فیلم سینمایی “مرد عوضی” به اجری قطعهای پرداخت و سپس به همراه محمد اصفهانی، “قدسیان آسمان” را اجرا کرد. مؤثرترین شخصیت در زندگی وی امیرالمؤمنین علی (ع) است. وجود اشعار “مولانا” و طرح مسایل اجتماعی از ویژگی‌های موسیقی علیرضا عصار است. این خواننده معتقد است ترانه خواندن به برقراری ارتباط عاطفی با مردم منجر می‌شود.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه