رفتن به بالا
  • سه شنبه - 27 آبان 1393 - 15:35
  • کد خبر : ۳۶۰۱
  • چاپ خبر : کارناوال مرگ!

کارناوال مرگ!

    صفحه موسیقی – شایان رسول زاده:مرتضی پاشایی ار بین ما رفت و موسیقی ایران عزادار شد.مرتضی پاشایی که خیلی ها با آهنگ هایش خاطره دارند و روز های خوب و یا سختی را با گوش دادن به یکی هست،عصر پاییزی و …. گذرانده اند. پاشایی از دنیا رفت اما روحش دارد در این دنیا […]

 

 

صفحه موسیقی – شایان رسول زاده:مرتضی پاشایی ار بین ما رفت و موسیقی ایران عزادار شد.مرتضی پاشایی که خیلی ها با آهنگ هایش خاطره دارند و روز های خوب و یا سختی را با گوش دادن به یکی هست،عصر پاییزی و …. گذرانده اند.

پاشایی از دنیا رفت اما روحش دارد در این دنیا عذاب میکشد از عکس ها و فیلم هایی که در لحظات آخر از وی گرفته شده و در صفحات مجازی پخش شده است.

پاشایی از دنیا رفت تا افرادی برای خودنمایی مقابل بیمارستان جمع شوند و عکس های سلفی بگیرند.

پاشایی رفت تا یکبار دیگر ثابت کنیم آدمی که بمیرد عزیز تر میشود.خیلی ها فقط آهنگی که برای برنامه ماه عسل ساخته شده را یکبار گذری گوش داده اند اما حالا شده اند یکی از طرفداران چندین و چند ساله وی و جلوی بیمارستان یکی هست میخوانند!

تمام ما با رفتن مرتضی پاشایی ناراحت هستیم و قطره اشکی از چشمانمان برای جوانی که مبتلا به بدترین نوع بیماری بود سرازیر شد.برای کسی که خاطره ساز شد.

مرتضی از بین ما رفت تا بگوید بیماریم واقعی بود!

موسیقی ایران در عزای مرتضی پاشایی است و صفحه موسیقی به اهالی موسیقی به طرفداران وی و به خانواده محترمش تسلیت میگوید.

به امید روزی که اگر کسی در بستر بیماری بود برایش حرف و حدیث درست نکنیم،به امید روزی که با رفتن کسی عاشق بودنش نشویم، به امید روزی که با رفتن عزیزی در خیابان ها کارناوال مرگ راه اندازی نکنیم.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه