رفتن به بالا
  • یکشنبه - 11 آبان 1393 - 12:14
  • کد خبر : ۳۵۰۹
  • چاپ خبر : توضیحات مدیر دفتر موسیقی درباره یک سفر آمریکایی

توضیحات مدیر دفتر موسیقی درباره یک سفر آمریکایی

صفحه موسیقی : مدیر دفترموسیقی وزارت ارشاد در پی حاشیه های پیش آمده از سفر اخیر هیات فرهنگی ایران به کشور آمریکا برای دعوت از ارکستر سمفونیک آمریکایی توضیحاتی را ارائه داد. پیروز ارجمند در پاسخ به اینکه جزئیات و دلایل سفر علی مرادخانی معاون هنری وزارت ارشاد به آمریکا چه بوده است؟ بیان کرد: آقای […]

Pirooz Arjmand

صفحه موسیقی : مدیر دفترموسیقی وزارت ارشاد در پی حاشیه های پیش آمده از سفر اخیر هیات فرهنگی ایران به کشور آمریکا برای دعوت از ارکستر سمفونیک آمریکایی توضیحاتی را ارائه داد.

پیروز ارجمند در پاسخ به اینکه جزئیات و دلایل سفر علی مرادخانی معاون هنری وزارت ارشاد به آمریکا چه بوده است؟ بیان کرد: آقای مرادخانی به عنوان معاون هنری وزیر ارشاد که که به همراه تعدادی دیگر از مسوولان این نهاد به کشور آمریکا سفر کرده اند به طور حتم بعد از بازگشت از سفر توضیحاتی را برای روشن شدن افکار عمومی ارائه خواهند داد و طبق تماسی که با مدیر روابط عمومی معاونت هنری داشتم به من گفته شد که قرار است روز چهارشنبه توضیحات کاملی از سوی روابط عمومی به رسانه ها پیرامون این سفر ارائه شود.

وی درباره چرایی حضور مدیرعامل انجمن موسیقی ایران در این سفر همراه با معاون هنری وزیر ارشاد و هیات همراه تصریح کرد: زمانی که آقای ترابی همراه با آقای مرادخانی و افراد دیگر به این سفر رفت من در سفر بودم اما مدیر عامل انجمن موسیقی چه قبل از سفر و چه در حین سفر هیچگونه تماس و یا اطلاعی به من برای این سفر نداد در حالی که لازم بود وی به عنوان مدیر عامل انجمن به من هم به عنوان مدیر دفتر موسیقی وزارت ارشاد و هم به عنوان رییس هیات مدیره انجمن موسیقی برای این سفر اطلاع می داد که متاسفانه این امر محقق نشد.

مدیر دفتر موسیقی وزارت ارشاد در بخش پایانی صحبت‌های خود تاکید کرد: طبیعتا آقای ترابی بعد از بازگشت از این سفر باید به اعضای هیات مدیره انجمن موسیقی پیرامون این سفر بی اطلاع توضیحات قانع کننده ای بدهند که ما هم بدانیم که چرا بدون اطلاع مدیریت دفترموسیقی به عنوان نهاد بالادستی انجمن موسیقی این سفر را انجام داده اند؛ چراکه پیش از این سفر هیچ گونه اطلاعی به من به عنوان یک شخصیت حقوقی و نه حقیقی داده نشده بود.

علی مرادخانی معاون هنری وزیر ارشاد، علی ترابی مدیر عامل انجمن موسیقی و دبیر اجرایی جشنواره موسیقی فجر، حسین موسویان دیپلمات و عضو سابق تیم مذاکره کننده هسته‌ای کشور، فرزین پیروزپی و مهدی فریدزاده اعضای هیات اعزامی کشورمان برای حضور در نشست پیتسبورگ کشور آمریکا بودند.

منبع : مهر

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه