رفتن به بالا
  • پنجشنبه - 1 آبان 1393 - 10:55
  • کد خبر : ۲۱۴۱
  • چاپ خبر : برای اولین بار بابک جهابخش در آبیک قزوین کنسرت داد

برای اولین بار بابک جهابخش در آبیک قزوین کنسرت داد

    صفحه موسیقی – فرید توفیقی : بابک جهانبخش در روز 28 مهر ماه 1393 در آبیک قزوین به روی صحنه رفت . به گزارش صفحه موسیقی ؛ بابک جهانبخش در روز 28 مهرماه 93 با اجرای قطعاتی از آلبوم جدیدش ( مدار بی قراری ) روی سن آبیک قزوین رفت. بابک جهانبخش برای اولین […]

 

 

IMG_0270

صفحه موسیقی – فرید توفیقی : بابک جهانبخش در روز 28 مهر ماه 1393 در آبیک قزوین به روی صحنه رفت .

به گزارش صفحه موسیقی ؛ بابک جهانبخش در روز 28 مهرماه 93 با اجرای قطعاتی از آلبوم جدیدش ( مدار بی قراری ) روی سن آبیک قزوین رفت.

بابک جهانبخش برای اولین بار بود که در آبیک قزوین به برگزاری کنسرت اقدام کرد و به خوبی توانست شب خوبی را در کنار طرفداران خود در این شهر رقم بزند .

قطعات «دوست دارم» و «من و بارون» از قطعاتی بودند که با استقبال بی نظیر رو به رو شدند. جهانبخش بعد از اجرای این قطعه با یاد کردن رضا صادقی جای وی را خالی کرد .

آهنگ های «مدار بی قراری» و همین طور قطعاتی از آلبوم «اکسیژن» نظیر قطعات «اکسیژن، «عذاب»،«چشماتو باز کن» و … اجرا شدند .  همچنین آهنگ های «ای دل»، «من و سازم»،  «تو چشمای منی» ،«چی شده» ،«عاشقتر»، «تو حواست نیست» هم در این میان اجرا شدند . قطعات «عاشقتر» و «تو چشمای منی» از قطعات شاد بابک جهانبخش بودند که فضای سالن را شاد و پرانرژی کرد .

تیم نوازندگان این اجرا را ﯾﺎﺷﺎﺭ ﺧﺴﺮﻭﯼ(ﺳﺎﮐﺴﯿﻔﻮﻥ ﻭ ﺳﺮﭘﺮﺳﺖ گروه)، ﺑﺎﺑﮏ ﺭﯾﺎﺣﯽ ﭘﻮﺭ‏(ﮔﯿﺘﺎﺭ ﺑﯿﺲ)، ﺭﺿﺎ ﺗﺎﺟﺒﺨﺶ(ﭘﯿﺎﻧﻮ ﻭ ﺭﻫﺒﺮ ارکستر)، اﻧﻮﺷﯿﺮﻭﺍﻥ ﺗﻘﻮﯼ‏(ﮐﯿﺒﻮﺭﺩ ﻭ ﻫﻤﺨﻮﺍﻥ)، اﯾﻠﯿﺎﺭ ﺧﺴﺮﻭﯼ(ﺩﺭﺍﻣﺰ)، ﻣﺴﻌﻮﺩ همايونی(گيتار اﻟﮑﺘﺮﯾﮏ)، ﺑﻬﻨﺎﻡ ﺣﮑﯿﻢ(ﺑﻮﺯﻭﮐﯽ ﻭ ﮔﯿﺘﺎﺭ ﺍﺳﭙﺎﻧﯿﺶ‏)  ومهران ﻓﺮﺷﺒﺎﻑ(ﭘﺮﮐﺎﺷﻦ‏) تشکيل می دادند.

در انتها بابک جهانبخش از تهیه کننده این برنامه و مسئولان برگزار کننده و کسانی که در تهیه این برنامه زحمت کشیدند و همچنین وزارت ارشاد تشکر کرد .

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه