رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 16 مهر 1393 - 11:44
  • کد خبر : ۱۹۶۸
  • چاپ خبر : پاروی بی قایق منتشر شد

پاروی بی قایق منتشر شد

صفحه موسیقی-شاهین رسول زاده: پاروی بی قایق عنوان جدیدترین آلبوم محسن چاوشی است که بی شک می توان آن را پیشرفتی در ادامه خط فکری  محسن چاوشی دانست. پاروی بی قایق هفتمین آلبوم محسن چاوشی پس از یه شاخه نیلوفر، ژاکت،سنتوری، حریص،پرچم سفید و من خود آن سیزدهم می باشد که از 10 قطعه تشکیل شده است […]

صفحه موسیقی-شاهین رسول زادهپاروی بی قایق عنوان جدیدترین آلبوم محسن چاوشی است که بی شک می توان آن را پیشرفتی در ادامه خط فکری  محسن چاوشی دانست.

پاروی بی قایق هفتمین آلبوم محسن چاوشی پس از یه شاخه نیلوفر، ژاکت،سنتوری، حریص،پرچم سفید و من خود آن سیزدهم می باشد که از 10 قطعه تشکیل شده است که عبارتند از: دزیره،قهوه قجری،جُز،تفنگ سر پر،خواب،پاروی بیقایق،یه خونه کوچیک،کلنجار،یوسف و وصیت.

آهنگسازی تمام این قطعات برعهده  محسن چاوشی بوده و در بخش تنظیم امیرجمالفرد، کوشان حداد و امید حجت با محسن چاوشی همراه بوده اند اما با اینحال تنظیم 5 قطعه از این آلبوم برعهده محسن چاوشی می باشد. میکس و مستر این آلبوم را ChrisBauer انجام داده است.
بخش عمده ترانه های این آلبوم ، از سروده های حسین صفا بوده و حسین غیاثی با یک ترانه و روزبه بمانی با دو ترانه در این آلبوم سهم دارند. اما همچنان اثری از نام روزبه بمانی در اینسرت این آلبوم به چشم نمی خورد!

یکی دیگر از شاخصه های این آلبوم که جذابیت آن را دوچندان میکند، طراحی جلد منحصر به فرد آن است که اثر بزرگمهر حسین پور می باشد.

پاروی بی قایق صبح امروز در تیراژ گسترده از سوی تصویر گسترپاسارگاد به تهیه کنندگی مسعود دهقان در اختیار علاقه مندان به موسیقی و هواداران محسن چاوشی قرار گرفته است.

chavoshi 1

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه