رفتن به بالا
  • شنبه - 22 شهریور 1393 - 11:15
  • کد خبر : ۱۶۳۹
  • چاپ خبر : کنسرت نابغه یازده ساله در تالار رودکی برگزار می شود

کنسرت نابغه یازده ساله در تالار رودکی برگزار می شود

صفحه موسیقی – مینا آتشی :«مروارید ناظمی نیا» نابغه ی نوجوان در تاریخ 28 شهریور ماه در تالار رودکی به اجرای برنامه خواهد پرداخت. مروارید ناظمی نیا که از وی همیشه به عنوان نابغه موسیقی یاد می شود اولین کنسرت رسیتال پیانوی خود را برگزار خواهد کرد.در این کنسرت قطعات و آثار فاخر موسیقی کلاسیک […]

1

صفحه موسیقی – مینا آتشی :«مروارید ناظمی نیا» نابغه ی نوجوان در تاریخ 28 شهریور ماه در تالار رودکی به اجرای برنامه خواهد پرداخت.

مروارید ناظمی نیا که از وی همیشه به عنوان نابغه موسیقی یاد می شود اولین کنسرت رسیتال پیانوی خود را برگزار خواهد کرد.در این کنسرت قطعات و آثار فاخر موسیقی کلاسیک از بزرگانی نظیر فردریک شوپن،برامس،استاد وی فهیم ممتازی و … را اجرا خواهد کرد.

از نکات جالب این کنسرت می توان به این قضیه اشاره کرد که این برای اولین بار است که یک دختر با یازده سال سن چنین کنسرتی را روی صحنه می برد.

مروارید ناظمی نیا از سنین پایین علاقه خود به موسیقی را نشان داده و از 9 سالگی نوازندگی را آغازکرد و نتیجه فعالیتش در همان ابتدا بیانگر استعداد وی در زمینه موسیقی بود.مروارید ناظمی نیا امروز توانسته به جایگاهی برسد که در محافل مختلف به او لقب نابغه موسیقی بدهند.

لازم به ذکر است این کنسرت ساعت 17 روز 28 شهریور ماه در تالار رودکی برگزار خواهد شد.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه