رفتن به بالا
  • پنجشنبه - 30 مرداد 1393 - 11:38
  • کد خبر : ۱۴۳۴
  • چاپ خبر : امیر بهادر : با ترانه های علی بحرینی ؛ آثار خاطره سازی را تولید می کنم !

امیر بهادر : با ترانه های علی بحرینی ؛ آثار خاطره سازی را تولید می کنم !

صفحه موسیقی – محمد اکبری : امیربهادر ؛ چهره ی نام آشنایی است که از سال 1387 کارهای متعددی را در مقام خواننده ، آهنگساز و تنظیم کننده به بازار ارائه کرده است . این هنرمند که در عرصه ی میکس و مسترینگ فعالیت های گسترده ایی دارد ؛ این روزها با تفکر ویژه ایی […]

Untitled-1

صفحه موسیقی – محمد اکبری : امیربهادر ؛ چهره ی نام آشنایی است که از سال 1387 کارهای متعددی را در مقام خواننده ، آهنگساز و تنظیم کننده به بازار ارائه کرده است . این هنرمند که در عرصه ی میکس و مسترینگ فعالیت های گسترده ایی دارد ؛ این روزها با تفکر ویژه ایی به کار خود ادامه می دهد .

این خواننده به موزیک بورد گفت : بخاطر از دست دادن پدرم ؛ مدتی سکوت کردم و فقط قطعه ایی به نام ” اسطوره ” را منتشر کردم که آن هم دلیلش پدر عزیزم بود . در حال حاضر با تلاش های بسیار زیادی به کارم ادامه می دهم چرا که هم عده ایی از مخاطبینم منتظر آثار جدیدم هستند و همچنین بخاطر شادی روح پدر عزیزم ؛ چرا که از مشوق های اصلی بنده در زمینه خوانندگی بودند .

وی همچنین اشاره کرد : عمده ی آثار جدیدم از سروده های علی بحرینی است . هر ترانه سرا یک طیف خاصی از خواننده ها را مجذوب خود می کند اما علی بحرینی همه سلیقه ها را تحت پوشش قرار می دهد . در مورد رزومه ایشان نیز همین امر صدق می کند و من خوشحالم که با ترانه سرایی کار می کنم که مردم از کلامش با صدای خواننده هایی مثل : محسن چاوشی ، خواجه امیری ، بابک جهانبخش ، محمد علیزاده ، شهرام شکوهی و … خاطره دارند و به امید خدا کارهای جدید من با این چهره ی مطرح موسیقی نیز برای مردم خاطره ساز می شود .

خواننده آلبوم های ” دیگه هیچ حرفی ندارم ” و ” فرکانس ” در ادامه افزود : آثار جدیدم ماحصل رویکرد تازه من به موسیقی است و به نسبت آثار قبلی ام ؛ مدرن تر عمل کرده ام و به زودی این قطعات پخش خواهد شد .

موزیک بورد به زودی گفتگویی مفصل با این خواننده خواهد داشت ؛ در مورد موسیقی پاپ و معضلات آن و همچنین نشر نخستین آلبوم مجاز امیربهادر .

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه